Ludowy Klub Sportowy POLONIA Bytoń - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Polonia nie przystąpiła do rozgrywek B-klasy w sezonie 2015/2016.
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS Polonia BytońKS Lubienianka Lubień Kujawski
LKS Polonia Bytoń 0:8 KS Lubienianka Lubień Kujawski
2015-06-13, 17:30:00
Boisko w Morzycach
    relacja »

Kalendarium

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

28

11-2018

środa

Najnowsza galeria

Trening 12.08.2014
Ładowanie...

Sport.pl

Siatkarki: LRK - 2008/09

Tabela rozgrywek Ligi Regionalnej Kobiet

Sezon 2008/2009

 

Nazwa

L. meczy

Punkty

Sety

 

1

Kurort Ciechocinek

6

12

18 : 1

 

2

Polonia Bytoń

6

10

14 : 8

 

3

Lipnowiak Lipno

6

10

12 : 7

 

4

Gimnazjum nr 4 Włocławek

6

9

11 : 10

 

5

MGKS Lubraniec

6

9

10 : 10

 

6

UKS Kazik Włocławek

6

7

4 : 15

 

7

Start Smólnik

6

6

0 : 18

 

   

 

               
 

 

 

I Turniej Ligi Kobiet

Sezon 2008-2009

26.10.2008 Witowo

I mecz:

MKS Lubraniec : UKS „ KAZIK: Włocławek

3 : 0

(25:16, 25:13, 25:15)

Składy drużyn:

Lubraniec:Wróblewska, Kowalewska, Kozińska, Katolik, Dąbkowska, Smykowska, Jackowska, Bet, Szwarc, Pawłowska, Mierzejewska, Błaszczyk

Kazik:Miler, Siedlecka, Stadnicka, Sobka, Sołdacka, Ziółkowska, Wieczkowska, Wrześniewska, Siwa, Kęsicka

II mecz:

Zjednoczeni Piotrków Kujawski : UKS Smólnik

3 : 0

(25:6, 25:5, 25:7)

Składy drużyn:

Zjednoczeni: Kalinowska, Ozimińska, Siwińska, Marciniak, Dominiak, Tarkowska, Nowicka, Selemet

Smólnik: Zienkowska, M.Szatkowska, M.Szatkowska, Jabłońska, Pawełkiewicz, Papuławska, Buziewska, Mieszkowska, Kowalewska, Roszkiewicz

III mecz:

POLONIA Bytoń : Kurort Ciechocinek

1 : 3

(21:25, 21:25, 25:20, 10:25)

Składy drużyn:

Polonia: Krasucka, Wojnowska, Zielińska, Kicińska, S.Graczyk, Patyk, Grzegorzewska, M.Graczyk

Kurort: Kosacka, Murawska, Dzięgielewska, Ochocińska, Stasiak, Kobiela, Nasińska, Stasiulewicz

Zaległe spotkanie:

LipnowiakLipno : Gim nr 4 Włocławek

0 : 3

(21:25, 23:25, 22:25)

Składy drużyn:

Lipnowiak: Mularska, Falkowska, Tomicka, Rutkowska, Lorek, Ostrowska, Grabarczuk, Jackowska, Kuczkowska

Gimnazjum: Matjakowska, Różańska, Lewandowska, Szymkowska, Gocel, Dzierżawska, Gontarek, Rafalska

 

 

 

 

 

II Turniej Ligi Kobiet

Sezon 2008-2009

9.11.2008 Lubraniec

I mecz:

Polonia Bytoń : UKS Kazik Włocławek

3 : 0

(25:11, 25:19, 25:12)

Składy drużyn:

Polonia: Krasucka, Wojnowska, Kicińska, Graczyk, Kaniewska, Grzegorzewska, Zielińska, Patyk, Guzowska

Kazik:Miler, Siedlecka, Stawicka, Sobka, Więczkowska, Ziółkowska, Krajewska, Siwa, Wojciechowska, Sokolacka      

II mecz:

Kurort Ciechocinek : Gim nr 4 Włocławek

3 : 0

(25:8, 25:14, 25:15)

Składy drużyn:

Kurort: Kosacka, Murawska, Stasik, Dzięgielewska, Niewierko, Nasińska, Kobiela

Gimnazjum: Różańska, Gocel, Matjakowska, Szymkowska, Gontarek, Lewandowska, Dzierżawska, Mróz, Chińczak, Rafalska

III mecz:

LipnowiakLipno : Zjednoczeni Piotrków Kujawski

3 : 1

(25:11, 25:15, 23:25, 27:25)

Składy drużyn:

Lipnowiak: Rutkowska, Falkowska, Mularska, Grabarczuk, Tomicka, Ostrowska, Sikorska, Kuczkowska, Jaworska, Lorek

Zjednoczeni: Sewemet, Ozimińska, Siwińska, Kalinowska, Kozłowska, Kardasz, Karpińska, Nawrocka

IV mecz:

MGKS Lubraniec : UKS START Smólnik

3 : 0

(25:10, 25:4, 25:4)

Składy drużyn:

Lubraniec: Kowalewska, Jagodzińska, kozińska, Katolik, Dąbkowska, Smykowska, Wróblewska, Jackowska, Bet, Szwarc, Pawłowska, Mirzejewska

Start: Szatkowska, Kowalewska, Cienkowska, Pawełkiewicz, Popławska, Szatkowska, Mroczkowska, Jabłońska, Buziewska

 

 

 

 

 

III Turniej Ligi Kobiet

Sezon 2008-2009

16.11.2008 Włocławek

I mecz:

UKS Start Smólnik : LipnowiakLipno

0 : 3

(10:25, 3:25, 9:25)

Składy drużyn:

Start: Szatkowska, Proszkiewicz, Kowalewska, Pawełkiewicz, Cienkowska, Szatkowska, Mroczkowska, Buziewska, Jabłońska

Lipnowiak: Rutkowska, Falkowska, Mularska, Tomicka, Lorek, Ostrowska, Sikorska, Kuczkowska, Jaworska, Grabarczuk    

II mecz:

MGKS Lubraniec : Kurort Ciechocinek

0 : 3

(22:25, 18:25, 14:25)

Składy drużyn:

Lubraniec: Wróblewska, Kowalewska, Jagodzińska, Katolik, Dąbkowska, Smykowska, Pawłowska, Kozińska, Bet, Szwarc, Mirzejewska, Jackowska

Kurort: Murawska, Ochocińska, Nasińska, Dzierżawska, Niewierko, Stasiak

III mecz:

Zjednoczeni Piotrków Kujawski : Polonia Bytoń

1 : 3

(12:25, 15:25, 25:23, 13:25)

Składy drużyn:

Zjednoczeni: Dominiak, Tarkowska, Kalinowska, Marciniak, Pakulska, Karpińska, Nawrocka

Polonia: Krasucka, Wojnowska, Kicińska, Zielińska, Guzowska, Grzegorzewska, Graczyk, Kaniewska, Patyk

IV mecz:

UKS Kazik Włocławek : Gimnazjum nr 4 Włocławek

1 : 3

(11:25, 27:25, 21:25, 18:25)

Składy drużyn:

Kazik: Miller, Sobka, Siedlecka, Stawicka, Sołdacka, Więczkowska, Knijewska, Siwa

Gimnazjum: Różańska, Lewandowska, Gocel, Gontarek, Mróż, Matjakowska, Szymkowska, Groszewska

V Turniej Ligi Kobiet

Sezon 2008-2009

14.12.2008 Włocławek

I mecz:

Polonia Bytoń : MGKS Lubraniec

3 : 1

(19:25, 25:19, 25:23, 25:22)

Składy drużyn:

Polonia: Krasucka, Graczyk S, Graczyk M, Wujkowska, Kaniewska, Zielińska, Grzegorzewska, Kicińska

Lubraniec: Jagodzińska, Jackowska, Kozińska, Smykowska, Dąbkowska, Katolik

           

II mecz:

UKS Start Smólnik : UKS Kurort Ciechocinek

3 : 0

(25:10, 25:11, 25:6)

Składy drużyn:

Start: Szatkowska Monika, Szatkowska Magdalena, Kowalewska, Jabłońska, Buziewska, Cienkowska

Kurort: Kosacka, Murawska, Dzierżawska, Ochocińska, Kobiela, Stasiak

III mecz:

LipnowiakLipno : UKS Kazik Włocławek

3 : 0

(25:12, 25:12, 25:11)

Składy drużyn:

Lipnowiak: Tomicka, Rutkowska, Mularska, Sikorska, Jaworska, Falkowska, Chmielewska, Kuczkowska, Grabarczuk, Ostrowska

Kazik: Miler, Siedlecka, Stawicka, Sobka, Ziółkowska, Więczkowska, Lewandowska, Sołdacka, Siwa

VI Turniej Ligi Kobiet

Sezon 2008-2009

11.01.2009 wLubrańcu

I mecz:

LipnowiakLipno : Kurort Ciechocinek

0 : 3

(20:25, 14:25, 13:25)

Składy drużyn:

Lipnowiak: Tomicka, Rutkowska, Chmielewska, Lorek, Grabarczuk, Mularska, Kuczkowska, Falkowska, Maworska

Kurort: Kosacka, Murawska, Dzięgielewska, Stasiak, Ochocińska, Nasińska, Dzierżawska

           

II mecz:

MGKS Lubraniec : Gim nr 4 Włocławek

3 : 1

(25: 16, 25:17, 22:25, 25:23)

Składy drużyn:

Lubraniec: Katolik, Dąbkowska, Smykowska, Kozińska, Jagodzińska, Jackowska, Pawłowska

Gimnazjum: Lewandowska, Groszewska, Różańska, Gocel, Jadczak

IIImecz:

Start Smólnik : Polonia Bytoń

0 : 3

(walkower)

 

VI Turniej Ligi Kobiet

Sezon 2008-2009

25.010.2009 SP 23 Włocławek

I mecz:

Start Smólnik : Gimnazjum nr 4 Włocławek

0 : 3

(14:25, 23:25, 9:25)

Składy drużyn:

Star: Szatkowska Magda, Szatkowska Monika, Błaszczak, Mroczkowska, Jabłońska, Buziewska, Kowalewska, Nowakowska

Gimnazjum: Gocel, Matjakowska, Szymkowska, Gontarek, Lewandowska, Dzierżanowska, Mróz, Groszewska           

II mecz:

Kurort Ciechocinek : UKS KazikWłocławek

3 : 0

(25:13, 25:8, 25:16)

Składy drużyn:

Kurort: Kosacka, Niewierko, Stasiak, Nasińska, Murawska, Ochocińska

Kazik: Miler, Aleksińska, Sołdacka, Ziółkowska, Siedlecka, Wieszkowska ,Szmajda, Budzyńska,

III mecz:

LipnowiakLipno: Polonia Bytoń

3 : 1

(25:21, 20:25, 26:24, 25:19)

Składy drużyn:

Lipnowiak: Tomicka, Rutkowska, Ostrowska, Sikorska, Grabarczuk, Falkowska, Mularska, Chmielewska

Polonia: Krasucka, Wojnowska, Kicińska, Patyk, Guzowska, Graczyk Monika, Graczyk Sylwia, Kaniewska

 

VI Turniej Ligi Kobiet

Sezon 2008-2009

8.02.2009 Gim nr 2 we Włocławku

I mecz:

MGKS Lubraniec : Gimnazjum nr 4 Włocławek

3 : 2

(20:25, 17:25, 25:18, 25:8, 15:11)

Składy drużyn:

Lubraniec: Katolik, Dąbkowska, Smykowska, Winiecka, Pawłowska, Kozińska

Gimnazjum: Gocel, Lewandowska, Szymkowska, Dzierżawska, Groszewska, Borkowska, Matjakowska, Gontarek, Mróz

II mecz:

LipnowiakLipno : UKS Kazik Włocławek

3 : 0

(25:17, 25:14, 25:16)

Składy drużyn:

Lipnowiak: Tomicka, Chmielewska, Falkowska, Kuczkowska, Rutkowska, Mularska

Kazik: Miler, Siedlecka, Sołdacka, Sobka, Krajewska, Lewandowska, Ziółkowska, Stawicka, Aleksińska, Wieczkowska, Budzyńska, Opłatowska      

 

Turniej Finałowy Ligi Kobiet

Sezon 2008-2009

29.03.2009 w Ciechocinku

Mecz o V miejsce:

Gim nr 4 Włocławek : Start Smólnik

3 : 0

(25:16, 25:14, 25:11)

Składy drużyn:

Start: Szatkowska Magda, Szatkowska Monika, Kowalewska, Pawełkiewicz, Jabłońska, Mroczkowska, Nowakowska

Gimnazjum: Nitecka, Szymkowska, Dzierżawska, Lewandowska, Matjakowska, Gocel, Lewandowska

Mecz o III miejsce:

Polonia Bytoń : MGKS Lubraniec

3 : 0

(25:11, 25:18, 25:22)

Składy drużyn:

Polonia: Guzowska, Graczyk Sylwia, Graczyk Monika, Wojnowska Edyta, Zielińska, Kicińska, Wujkowska, Grzegorzewska, Patyk

Lubraniec: Katolik, Smykowska, Dąbkowska, Pawłowska, Kozińska, Kapuścińska      

Mecz o I miejsce:

UKS Kurort Ciechocinek : LipnowiakLipno

3 : 0

(25:22, 25:10, 25:18)

Składy drużyn:

Kurort: Kosacka, Dzięgielewska, Ochocińska, Morawska, Nasińska, Stasiak, Dobrzańska

Lipnowiak: Tomicka, Rutkowska, Ostrowska, Sikorska, Falkowska, Mularska, Lorek, Chmielewska, Grabarczuk, Kuczkowska, Jaworska

Logowanie

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
LKS Polonia Bytoń 0:8 KS Lubienianka Lubień Kujawski
LZS Kujawiak Kruszyn 3:3 GKS Ziemowit Osięciny
TS Orion Popowo 4:2 LZS Wiślanin Bobrowniki
WAP Włocławek 4:4 GKS Tęcza Topólka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21

Statystyki drużyny

Losowa galeria

12.05.2013r. Wiślanin vs Polonia cz.3
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 113, wczoraj: 156
ogółem: 1 610 157

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

Wyszukiwarka