Ludowy Klub Sportowy POLONIA Bytoń - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Polonia nie przystąpiła do rozgrywek B-klasy w sezonie 2015/2016.
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS Polonia BytońKS Lubienianka Lubień Kujawski
LKS Polonia Bytoń 0:8 KS Lubienianka Lubień Kujawski
2015-06-13, 17:30:00
Boisko w Morzycach
    relacja »

Kalendarium

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

27

07-2018

piątek

28

07-2018

sobota

29

07-2018

niedziela

Najnowsza galeria

Trening 12.08.2014
Ładowanie...

Sport.pl

Siatkarki: LRK - 2007/08

Tabela rozgrywek Ligi Regionalnej Kobiet

Sezon 2007/2008

Lp

Nazwa

Mecz

Punkty

Sety

1

Polonia Korona Witowo

6

11

16 : 4

2

UKS Piątka Włocławek

6

11

17 : 6

3

Zjednoczeni Piotrków

6

10

14 : 6

4

Gimnazjum nr 4 Włocławek

6

10

12 : 6

5

Lipnowiak Lipno

6

7

4 : 15

6

UKS Kazik Włocławek

6

7

3 : 16

7

Ogończyk Kikół

6

6

2 : 18

 

 

 

 

 

 

SP 2 Włocławek 28.10.2007 (k)

 

I mecz:

Polonia Koronowo Witowo : UKS Piątka Włocławek

1 : 3

(18:25, 18:25, 25:18, 24:26)

Składy drużyn:

Polonia: M.Krasucka, K.Krasucka, Bandyszewska, Guzowska, Patyk, Grzegorzewska, Wojnowska, Kicińska

Piątka: Banachowska, Kubacka, Grabowska, Wesołowska, Pączek, Torbicka, Ziółkowska, Szymańska, J.Wichrowska, D.Wichrowska

II mecz:

LipnowiakLipno : Ogończyk Kikół

3 : 0

(25:16, 25:17, 26:24)

Składy drużyn:

Lipnowiak: Tulińska, Went, Dąbrowska, Chlewicka, Tomicka, Mularska, Rutkowska, Kwiatkowska, Grabarczyk, Jackowska

Ogończyk: Pipczyńska, Blonkowska, Urbańska, Plisińska, Ziemińska, Pankowska, Pietruszewska, Krajewska

III mecz:

UKS Kazik Włocławek : PoloMarketG-4 Włocławek

0 : 3

(8:25, 17:25, 12:25)

Składy drużyn:

Kazik: Miller, Siedlecka, Aleksińska, Wrześniewska, Stawicka, Więczkowska, Siwek, Olszewska, Kęsicka,

PoloMarket: Lewandowska, Borkowska, Michajków, Korycka, Różańska, Dębska, Lewandowska, Majchrowska, Szymkowska, Gocel

 

 

ZS LO Lipno 11.11.2007 (k)

 

I mecz:

Ogończyk Kikół : UKS Kazik Włocławek

1 : 3

(20:25, 20:25, 25:8, 22:25)

Składy drużyn:

Ogończyk: Pipczyńska, Blonkowska, Urbańska, Plisińska, Ziemińska, Pankowska, Krajewska, Opuszyńska

Kazik: Miller, Siedlecka, Aleksińska, Wrześniewska, Stawicka, Więczkowska, Siwek, Olszewska, Kęsicka,

II mecz

PoloMarketG4 Włocławek : Zjednoczeni Piotrków Kuj.

0 : 3

(13:25, 20:25, 22:25)

Składy drużyn:

PoloMarket: Lewandowska, Michajków, Korycka, Majchrowska, Szymkowska, Dębska, Groszewska, Matjakowska, Mayca, Szubska

Zjednoczeni: Ozimińska, Kalinowska, Siwińska, Śieciak, Nawrocka, Marciniak, Kujawa, Targowska

III mecz:

LipniowakLipno : UKS Piątka Włocławek

0 : 3

(21:25, 21:25, 21:25)

Składy drużyn:

Lipnowiak: Tulińska, Went, Tomicka, Dąbrowska, Chlewicka, Kwiatkowska, Grabarczyk, Mularska

Piątka: Torbicka, Pączek, Banachowska, Wichrowska, Kubacka, Szymańska, Wichrowska, Ziółkowska, Zasadzińska

 

 

ZSI Włocławek 25.11.2007 (k)

 

I mecz:

Polonia Witowo : LipnowiakLipno

3 : 0

(25:19, 25:22, 25:16)

Składy drużyn:

Polonia: M.Krasicka, K.Krasicka, Patyk, Grzegorzewska, Kicińska, Wojnowska, Pasturczak

Lipnowiak: Tulińska, Went, Grabarczuk, Dąbrowska, Jackowska, Chlewicka, Tomicka

II mecz

Zjednoczeni Piotrków Kuj. : Ogończyk Kikół

3 : 0

(25:8, 25:21, 25:13)

Składy drużyn:

Zjednoczeni: Tarkowska, Nawrocka, Kaczmarska, Uniżkiewicz, Siwińska, Świeciak, Dominiak

Ogończyk: Pipczyńska, Urbańska, Plisińska, Ziemińska, Opuszyńska, Pietruszewska, Krajewska

III mecz:

UKS Piątka Włocławek : UKS Kazik Włocławek

3 : 0

(26:24, 25:15,26:24)

Składy drużyn:

Piątka: Torbicka, Banachowska, Marciniak, Pączek, D.Wichrowska, Grabowska, Zasadzińska, Kubacka, Wichrowska, Szymańska, Mirzejewska

Kazik: Siedlecka, Stawicka, Miller, Więczkowska, Wrześniewska, Aleksińska, Olszewska, Siwek

 

 

Witowo, 9.12.2007

 

 

I mecz:

Zjednoczeni Piotrków Kuj : UKS Piątka Włocławek

1 : 3

(26:24, 20:25, 18:25, 19:25)

Składy drużyn:

Zjednoczeni: Tarkowska, Dominiak, Siwińska, Marciniak, Ozimińska, Kaczmarska, Kalinowska, Nawrocka

Piątka: Banachowska, Ziółkowska, Grabowska, Kubacka, Torbicka, J.Wichrowska, D.Wichrowska, Szymańska, Zasadzińska

II mecz

UKS Kazik Włocławek : LipnowiakLipno

0 : 3

(8 : 25, 11:25, 17:25)

Składy drużyn:

Kazik: Aleksińska, Miler, Więczkowska, Siedlecka, Stawicka, Siwek, Wrześniewska, Szmajda, Kęsiska

Lipnowiak: Tulińska, Went, Kwiatkowska, Mularska, Tomicka, Dąbrowska, Sikorska

III mecz:

Polonia Korona Witowo : PolomarketGim.4 Włocławek

3 : 0

(25:16, 25:16, 25:18)

Składy drużyn:

Polonia: K.Krasucka, Pasterczak, Guzowska, Kicińska, Wojnowska, M.Krasucka, Graczyk, Patyk

Polomarket: Lewandowska, Korycka, Szubska, Michajłow, Borkowska, Dębska, Szeejmkowska, Groszewska

 

 

Gim.nr 4 6.01.2008

 

 

I mecz:

LipnowiakLipno : Zjednoczeni Piotrków Kuj

0 : 3

(21:25, 16:25, 17:25)

Składy drużyn:

Zjednoczeni: Tarkowska, Dominiak, Nawroka, Kujawa, Kaczmarska, Ozimińska, Kalinowska, Świeciak

Lipnowiak: Tulińska, Went, Kuczkowska, Dąbrowska, Tomicka, Mularska

II mecz

UKS Kazik Włocławek : Polonia Bytoń

0 : 3

(14:25, 12:25, 17:25)

Składy drużyn:

Kazik: Siedlecka, Miller, Aleksińska, Wrześniewska, Wieczkowska, Siwek, Stanicka, Kęsicka, Krzeszka

Polonia: M.Krasicka, K.Krasicka, Wojnowska, Kicińska, Grzegorzewska, Patyk, S.Graczyk, M.Graczyk

III mecz:

Ogończyk Kikół : PolomarketGim.4 Włocławek

0 : 3

(9:25, 17:25, 7:25)

Składy drużyn:

Ogończyk: Pipczyńska, Plisińska, Ziemińska, Pankowska, Pietruszewska, Urbańska, Grzywińska

Polomarket: Różańska, Lewandowska, Dębska, Borkowska, Lewandowska, Michajków, Majchrowska, Gocel, Szymkowska, Korycka, Bigosińska, Kluzik

 

 

Liga kobiet 20.01.2008

 

 

I mecz:

Ogończyk Kikół : UKS Piątka Włocławek

1 : 3

(23:25, 25:19, 9:25, 11:25)

Składy drużyn:

Kikół: Pipczyńska, Urbańska, Plisińska, Pietruszewska, Pankowska, Grzywińska

Piątka: Torbicka, Banachowska, Ziółkowska, Grabowska, Wichrowska, Tarnecka, Pączek, Kubacka, Wichrowska, Szymańska

II mecz

Zjednoczeni Piotrków Kuj : Polonia Korona Witowo

1 : 3

(15:25, 25:20, 18:25, 18:25)

Składy drużyn:

Zjednoczeni: Tarkowska, Kalinowska, Kujawa, Marciniak, Ozimińska, Kaczmarska, Świeciak, NAwrocka

Polonia: M.Krasicka, K.Krasicka, Wojnowska, Bandyszewska, Kicińska, Grzegorzewska, Guzowska, Patyk, S.Graczyk, M.Graczyk

III mecz:

LipnowiakLipno : PolomarketGim.4 Włocławek

1 : 3

(16:25, 25:20, 17:25, 25:27)

Składy drużyn:

Lipnowiak: Tulińska, Tomicka, Dąbrowska, Mularska, Babecka, Rutkowska, Sikorska, Kuczkowska, Grabarczyk, Chlewicka

Polomarket: Borkowska, M.Lewandowska, Korycka, A.Lewandowska, Michajkow, Gocel, Różańska, Majchrowska

 

 

16.03.2008 Gim nr4 Włocławek

 

 

I mecz:

Polonia Bytoń : LipnowiakLipno

3 : 2

(25:18, 20:25, 17:25, 25:21, 15:12)

Składy drużyn:

Polonia: M.Krasucka, Patyk, Wojnowska, Kicińska, K.Krasucka, Graczyk, Zielińska, Grzegorzewska

Lipnowiak: Tulińska, Went, Tomicka, Sikorska, Mularska, Babecka, Chmielewska, Chlewicka

II mecz

UKS Kazik Włocławek : Gimnazjum nr 4 Włocławek

1 : 3

(24:26, 13:25, 25:19, 12:25)

Składy drużyn:

Kazik: Miler, Wrześniewska, Więczkowska, Aleksińska, Stawicka, Siedlecka, Kęsicka, Olszewska

Gimnazjum: Matjakowska, Różańska, Korycka, Szymkowska, Borkowska, Grzelak, Dzierżanowska, Lewandowska, Michajkow

III mecz:

UKS Piątka Włocławek : Zjednoczeni Piotrków Kuj

1 : 3

(23:25, 25:21, 27:29, 15:25)

Składy drużyn:

Piątka: Banachowska, Kubacka, Pączek, Zasadzińska, Torbicka, Ziółkowska, Grabowska, Szymańska, Wesołowska

Zjednoczeni: Tarkowska, Kujawa, Marciniak, Ozimińska, Kalinowska, Siwińska, Nawrocka

 

 

Finał rozgrywek Ligi Kobiet

 

 

I mecz: o III miejsce

LipnowiakLipno : UKS Piątka Włocławek

2 : 3

(25:20, 25:14, 19:25, 23:25, 14:16)

Składy drużyn:

Lipnowiak: Tulińska, Went, Dąbrowska, Tomicka, Mularska, Rutkowska, Sikorska, Chlewicka, Chmielewska

Piątka: Ziółkowska, Grabowska, Zasadzińska, Banachowska, Wesołowska, Torbicka, Pączek, Szymańska, Kubacka

II mecz: o I miejsce

Polonia Bytoń : Zjednoczeni Piotrków Kuj

3 : 1

(20:25, 25:18, 25:20, 25:19)

Składy drużyn:

Polonia: M.Krasucka, Kicińska, K.Krasucka, Grzegorzewska, Graczyk, Patyk, Zielińska

Zjednoczeni: Tarkowska, Dominiak, Kalinowska, Nawrocka, Kujawa, Marciniak, Siwińska, Ozimińska, Świeciak

Logowanie

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
LKS Polonia Bytoń 0:8 KS Lubienianka Lubień Kujawski
LZS Kujawiak Kruszyn 3:3 GKS Ziemowit Osięciny
TS Orion Popowo 4:2 LZS Wiślanin Bobrowniki
WAP Włocławek 4:4 GKS Tęcza Topólka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21

Statystyki drużyny

Losowa galeria

7.10.12 Polonia - Wisła Dobrzyń 1:2
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 75, wczoraj: 73
ogółem: 1 594 617

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

Wyszukiwarka