Ludowy Klub Sportowy POLONIA Bytoń - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Polonia nie przystąpiła do rozgrywek B-klasy w sezonie 2015/2016.
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS Polonia BytońKS Lubienianka Lubień Kujawski
LKS Polonia Bytoń 0:8 KS Lubienianka Lubień Kujawski
2015-06-13, 17:30:00
Boisko w Morzycach
    relacja »

Kalendarium

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

28

11-2018

środa

Najnowsza galeria

Trening 12.08.2014
Ładowanie...

Sport.pl

B-klasa: sezon 2007/2008

 

Klasa B 2007/2008, grupa: Włocławek
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Br
1.  Wzgórze Raciążek 20 49 16 1 3 49-26 9 0 1 28-12 7 1 2 21-14            
2.  Kujawiak Kruszyn 20 40 13 1 6 50-28 8 0 2 31-13 5 1 4 19-15            
3.  GKS Baruchowo 20 39 12 3 5 59-35 7 2 1 36-18 5 1 4 23-17            
4.  Skrwa Skrwilno 20 33 10 3 7 41-40 7 1 2 24-16 3 2 5 17-24 2 4 1 1 0 5-3
5.  Tłuchovia Tłuchowo 20 33 10 3 7 49-32 6 2 2 31-16 4 1 5 18-16 2 1 0 1 1 3-5
6.  Ogończyk Kikół 20 32 10 2 8 44-41 7 1 2 27-14 3 1 6 17-27            
7.  Wiślanin Bobrowniki 20 26 7 5 8 47-44 7 2 1 26-10 0 3 7 21-34            
8.  Polonia Bytoń 20 22 6 4 10 29-33 5 1 4 18-10 1 3 6 11-23            
9.  Start Stawki 20 19 5 4 11 33-54 4 3 3 18-17 1 1 8 15-37            
10.  Orion Popowo 20 14 3 5 12 31-58 3 3 4 18-26 0 2 8 13-32            
11.  Lubienianka Lubień Kujawski 20 7 2 1 17 15-56 2 1 7 12-26 0 0 10 3-30            
Lubienianka Lubień Kujawski wycofała się po rundzie jesiennej.

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11 
 1  Wzgórze Raciążek      0-1  3-1  3-0*  2-1  5-4  3-2  1-0  4-2  4-1  3-0* 
 2  Kujawiak Kruszyn 2-1       0-3  7-1  2-1  0-2  4-3  5-1  4-0  4-1  3-0* 
 3  GKS Baruchowo 0-3  3-2       3-0  3-3  5-0  5-5  3-1  5-1  5-2  4-1 
 4  Skrwa Skrwilno 1-1  3-1  2-1       2-0  0-3  5-2  2-1  2-6  4-1  3-0* 
 5  Tłuchovia Tłuchowo 1-3  4-1  2-3  3-3       6-1  3-1  1-1  4-0  3-1  4-2 
 6  Ogończyk Kikół 1-2  0-3  4-3  4-2  4-0       2-1  2-2  6-1  3-0  1-0 
 7  Wiślanin Bobrowniki 6-0  3-1  4-0  2-1  0-3  2-1       0-0  3-1  3-3  3-0* 
 8  Polonia Bytoń 1-2  1-1  1-2  0-2  1-2  3-0  4-0       2-0  2-1  3-0* 
 9  Start Stawki 0-3  1-2  1-1  2-2  0-4  3-0*  4-3  3-1       1-1  3-0* 
 10  Orion Popowo 1-2  0-4  0-6  0-4  2-1  3-3  2-2  3-0  4-4       3-0* 
 11  Lubienianka Lubień Kujawski 1-4  0-3*  0-3*  0-2  0-3*  0-3*  2-2  3-4  3-0*  3-2      

 

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

 

Pauza: Tłuchovia Tłuchowo.
 
Wiślanin Bobrowniki 6-0 Wzgórze Raciążek 26 sierpnia, 16:00
Polonia Bytoń 2-1 Orion Popowo 26 sierpnia, 16:00
GKS Baruchowo 5-0 Ogończyk Kikół 26 sierpnia, 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski 0-2 Skrwa Skrwilno 26 sierpnia, 15:00
Start Stawki 1-2 Kujawiak Kruszyn 25 sierpnia, 16:00

 

Kolejka 2 - 1-2 września

 

Pauza: Wiślanin Bobrowniki.
 
Wzgórze Raciążek 0-1 Kujawiak Kruszyn 1 września, 16:00
Skrwa Skrwilno 2-6 Start Stawki 2 września, 16:00
Ogończyk Kikół 1-0 Lubienianka Lubień Kujawski 2 września, 16:00
Orion Popowo 0-6 GKS Baruchowo 2 września, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 1-1 Polonia Bytoń 2 września, 11:00

 

Kolejka 3 - 8-9 września

 

Pauza: Wzgórze Raciążek.
 
Polonia Bytoń 4-0 Wiślanin Bobrowniki 9 września, 16:00
GKS Baruchowo 3-3 Tłuchovia Tłuchowo 9 września, 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski 3-2 Orion Popowo 9 września, 15:00
Start Stawki 3-0 Ogończyk Kikół 8 września, 16:00
(wo)
Kujawiak Kruszyn 7-1 Skrwa Skrwilno 9 września, 11:00

 

Kolejka 4 - 15-16 września

 

Pauza: Polonia Bytoń.
 
Wzgórze Raciążek 3-0 Skrwa Skrwilno 16 września, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Ogończyk Kikół 0-3 Kujawiak Kruszyn 16 września, 16:00
Orion Popowo 4-4 Start Stawki 16 września, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 4-2 Lubienianka Lubień Kujawski 16 września, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 4-0 GKS Baruchowo 16 września, 15:00

 

Kolejka 5 - 22-23 września

 

Pauza: GKS Baruchowo.
 
Polonia Bytoń 1-2 Wzgórze Raciążek 23 września, 14:00
Lubienianka Lubień Kujawski 2-2 Wiślanin Bobrowniki 23 września, 15:00
Start Stawki 0-4 Tłuchovia Tłuchowo 23 września, 11:00
Kujawiak Kruszyn 4-1 Orion Popowo 23 września, 11:00
Skrwa Skrwilno 0-3 Ogończyk Kikół 23 września, 15:00

 

Kolejka 6 - 29-30 września

 

Pauza: Lubienianka Lubień Kujawski.
 
Wzgórze Raciążek 5-4 Ogończyk Kikół 30 września, 15:00
Orion Popowo 0-4 Skrwa Skrwilno 30 września, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 4-1 Kujawiak Kruszyn 30 września, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 3-1 Start Stawki 30 września, 15:00
Polonia Bytoń 1-2 GKS Baruchowo 30 września, 16:00

 

Kolejka 7 - 6-7 października

 

Pauza: Start Stawki.
 
GKS Baruchowo 0-3 Wzgórze Raciążek 7 października, 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski 3-4 Polonia Bytoń 7 października, 15:00
Kujawiak Kruszyn 4-3 Wiślanin Bobrowniki 7 października, 11:00
Skrwa Skrwilno 2-0 Tłuchovia Tłuchowo 7 października, 14:00
Ogończyk Kikół 3-0 Orion Popowo 7 października, 15:00

 

Kolejka 8 - 13-14 października

 

Pauza: Kujawiak Kruszyn.
 
Wzgórze Raciążek 4-1 Orion Popowo 13 października, 15:00
Tłuchovia Tłuchowo 6-1 Ogończyk Kikół 14 października, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 2-1 Skrwa Skrwilno 14 października, 15:00
Polonia Bytoń 2-0 Start Stawki 14 października, 14:00
GKS Baruchowo 4-1 Lubienianka Lubień Kujawski 14 października, 13:00

 

Kolejka 9 - 20-21 października

 

Pauza: Skrwa Skrwilno.
 
Lubienianka Lubień Kujawski 1-4 Wzgórze Raciążek 21 października, 15:00
Start Stawki 1-1 GKS Baruchowo 11 listopada, 13:00
Kujawiak Kruszyn 5-1 Polonia Bytoń 21 października, 11:00
Ogończyk Kikół 2-1 Wiślanin Bobrowniki 21 października, 15:00
Orion Popowo 2-1 Tłuchovia Tłuchowo 21 października, 16:00

 

Kolejka 10 - 27-28 października

 

Pauza: Ogończyk Kikół.
 
Wzgórze Raciążek 2-1 Tłuchovia Tłuchowo 28 października, 14:00
Wiślanin Bobrowniki 3-3 Orion Popowo 28 października, 13:00
Polonia Bytoń 0-2 Skrwa Skrwilno 28 października, 13:00
GKS Baruchowo 3-2 Kujawiak Kruszyn 27 października, 13:00
Lubienianka Lubień Kujawski 3-0 Start Stawki 28 października, 15:00
(wo)

 

Kolejka 11 - 3-4 listopada

 

Pauza: Orion Popowo.
 
Start Stawki 0-3 Wzgórze Raciążek 3 listopada, 13:00
Kujawiak Kruszyn 3-0 Lubienianka Lubień Kujawski 3 listopada, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Skrwa Skrwilno 2-1 GKS Baruchowo 4 listopada, 13:00
Ogończyk Kikół 2-2 Polonia Bytoń 4 listopada, 14:00
Tłuchovia Tłuchowo 3-1 Wiślanin Bobrowniki 4 listopada, 11:00

 

Kolejka 12 - 5-6 kwietnia

 

Pauza: Tłuchovia Tłuchowo.
 
Wzgórze Raciążek 3-2 Wiślanin Bobrowniki 5 kwietnia, 13:00
Orion Popowo 3-0 Polonia Bytoń 6 kwietnia, 16:00
Ogończyk Kikół 4-3 GKS Baruchowo 5 kwietnia, 16:00
Skrwa Skrwilno 3-0 Lubienianka Lubień Kujawski  
(wo)
Kujawiak Kruszyn 4-0 Start Stawki 6 kwietnia, 11:00

 

Kolejka 13 - 12-13 kwietnia

 

Pauza: Wiślanin Bobrowniki.
 
Kujawiak Kruszyn 2-1 Wzgórze Raciążek 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (12-13 kwietnia) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Start Stawki 2-2 Skrwa Skrwilno 12 kwietnia, 16:30
Lubienianka Lubień Kujawski 0-3 Ogończyk Kikół  
(wo)
GKS Baruchowo 5-2 Orion Popowo 13 kwietnia, 13:00
Polonia Bytoń 1-2 Tłuchovia Tłuchowo 13 kwietnia, 14:00

 

Kolejka 14 - 19-20 kwietnia

 

Pauza: Wzgórze Raciążek.
 
Wiślanin Bobrowniki 0-0 Polonia Bytoń 20 kwietnia, 15:00
Tłuchovia Tłuchowo 2-3 GKS Baruchowo 20 kwietnia, 10:00
Orion Popowo 3-0 Lubienianka Lubień Kujawski  
(wo)
Ogończyk Kikół 6-1 Start Stawki 20 kwietnia, 16:00
Skrwa Skrwilno 3-1 Kujawiak Kruszyn 20 kwietnia, 14:00

 

Kolejka 15 - 26-27 kwietnia

 

Pauza: Polonia Bytoń.
 
Skrwa Skrwilno 1-1 Wzgórze Raciążek 27 kwietnia, 15:00
Kujawiak Kruszyn 0-2 Ogończyk Kikół 27 kwietnia, 16:00
Start Stawki 1-1 Orion Popowo 26 kwietnia, 16:30
Lubienianka Lubień Kujawski 0-3 Tłuchovia Tłuchowo  
(wo)
GKS Baruchowo 5-5 Wiślanin Bobrowniki 27 kwietnia, 13:00

 

Kolejka 16 - 3-4 maja

 

Pauza: GKS Baruchowo.
 
Wzgórze Raciążek 1-0 Polonia Bytoń 3 maja, 14:00
Wiślanin Bobrowniki 3-0 Lubienianka Lubień Kujawski  
(wo)
Tłuchovia Tłuchowo 4-0 Start Stawki 3 maja, 13:30
Orion Popowo 0-4 Kujawiak Kruszyn 4 maja, 15:00
Ogończyk Kikół 4-2 Skrwa Skrwilno 3 maja, 16:00

 

Kolejka 17 - 10-11 maja

 

Pauza: Lubienianka Lubień Kujawski.
 
Ogończyk Kikół 1-2 Wzgórze Raciążek 11 maja, 16:00
Skrwa Skrwilno 4-1 Orion Popowo 11 maja, 15:00
Kujawiak Kruszyn 2-1 Tłuchovia Tłuchowo 11 maja, 11:00
Start Stawki 4-3 Wiślanin Bobrowniki 10 maja, 16:30
GKS Baruchowo 3-1 Polonia Bytoń 11 maja, 13:00

 

Kolejka 18 - 17-18 maja

 

Pauza: Start Stawki.
 
Wzgórze Raciążek 3-1 GKS Baruchowo 17 maja, 14:00
Polonia Bytoń 3-0 Lubienianka Lubień Kujawski  
(wo)
Wiślanin Bobrowniki 3-1 Kujawiak Kruszyn 18 maja, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 3-3 Skrwa Skrwilno 18 maja, 11:00
Orion Popowo 3-3 Ogończyk Kikół 18 maja, 11:00

 

Kolejka 19 - 24-25 maja

 

Pauza: Kujawiak Kruszyn.
 
Orion Popowo 1-2 Wzgórze Raciążek 25 maja, 15:00
Ogończyk Kikół 4-0 Tłuchovia Tłuchowo 4 czerwca, 18:00
Skrwa Skrwilno 5-2 Wiślanin Bobrowniki 25 maja, 16:00
Start Stawki 3-1 Polonia Bytoń 24 maja, 16:30
Lubienianka Lubień Kujawski 0-3 GKS Baruchowo  
(wo)

 

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

 

Pauza: Skrwa Skrwilno.
 
Wzgórze Raciążek 3-0 Lubienianka Lubień Kujawski  
(wo)
GKS Baruchowo 5-1 Start Stawki 1 czerwca, 13:00
Polonia Bytoń 1-1 Kujawiak Kruszyn 1 czerwca, 14:00
Wiślanin Bobrowniki 2-1 Ogończyk Kikół 1 czerwca, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 3-1 Orion Popowo 1 czerwca, 11:00

 

Kolejka 21 - 7-8 czerwca

 

Pauza: Ogończyk Kikół.
 
Tłuchovia Tłuchowo 1-3 Wzgórze Raciążek 8 czerwca, 11:00
Orion Popowo 2-2 Wiślanin Bobrowniki 8 czerwca, 11:00
Skrwa Skrwilno 2-1 Polonia Bytoń 8 czerwca, 11:00
Kujawiak Kruszyn 0-3 GKS Baruchowo 8 czerwca, 11:00
Start Stawki 3-0 Lubienianka Lubień Kujawski  
(wo)

 

Kolejka 22 - 14-15 czerwca

 

Pauza: Orion Popowo.
 
Wzgórze Raciążek 4-2 Start Stawki 15 czerwca, 16:00
Lubienianka Lubień Kujawski 0-3 Kujawiak Kruszyn  
(wo)
GKS Baruchowo 3-0 Skrwa Skrwilno 15 czerwca, 16:00
Polonia Bytoń 3-0 Ogończyk Kikół 15 czerwca, 16:00
Wiślanin Bobrowniki 0-3 Tłuchovia Tłuchowo 15 czerwca, 16:00

Logowanie

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
LKS Polonia Bytoń 0:8 KS Lubienianka Lubień Kujawski
LZS Kujawiak Kruszyn 3:3 GKS Ziemowit Osięciny
TS Orion Popowo 4:2 LZS Wiślanin Bobrowniki
WAP Włocławek 4:4 GKS Tęcza Topólka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Polonia - Ziemowit. 22.09.2013r.
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 136, wczoraj: 156
ogółem: 1 610 180

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

Wyszukiwarka