Ludowy Klub Sportowy POLONIA Bytoń - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Polonia nie przystąpiła do rozgrywek B-klasy w sezonie 2015/2016.
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS Polonia BytońKS Lubienianka Lubień Kujawski
LKS Polonia Bytoń 0:8 KS Lubienianka Lubień Kujawski
2015-06-13, 17:30:00
Boisko w Morzycach
    relacja »

Kalendarium

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

27

07-2018

piątek

28

07-2018

sobota

29

07-2018

niedziela

Najnowsza galeria

Trening 12.08.2014
Ładowanie...

Sport.pl

B-klasa: sezon 2006/2007

Klasa B 2006/2007, grupa: Włocławek
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Br
1.  Włocłavia II Włocławek 22 59 19 2 1 70-21 10 1 0 38-6 9 1 1 32-15            
2.  Orion Popowo 22 47 14 5 3 62-29 7 3 1 32-11 7 2 2 30-18            
3.  Start Stawki 22 46 14 4 4 63-34 9 2 0 40-8 5 2 4 23-26            
4.  Wzgórze Raciążek 22 42 12 6 4 51-25 9 1 1 37-11 3 5 3 14-14            
5.  Skrwa Skrwilno 22 39 12 3 7 45-33 8 2 1 27-12 4 1 6 18-21            
6.  Tłuchovia Tłuchowo 22 29 9 2 11 37-38 6 0 5 24-20 3 2 6 13-18            
7.  Kujawiak Kruszyn 22 25 6 7 9 45-50 4 2 5 26-27 2 5 4 19-23            
8.  Lubienianka Lubień Kuj. 22 22 6 4 12 36-52 4 2 5 22-23 2 2 7 14-29            
9.  Wiślanin Bobrowniki 22 20 5 5 12 37-58 3 4 4 16-21 2 1 8 21-37            
10.  Polonia Bytoń 22 19 5 4 13 34-59 4 3 4 23-23 1 1 9 11-36 2 3 1 0 1 3-1
11.  Ogończyk Kikół 22 19 6 1 15 31-55 3 1 7 17-26 3 0 8 14-29 2 3 1 0 1 1-3
12.  Kikolanka Kikół 22 7 2 1 19 9-66 1 1 9 5-25 1 0 10 4-41            
Błękitni Skępe wycofali się z rozgrywek przed sezonem.

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12 
 1  Włocłavia II Włocławek      3-0  4-1  3-0  1-0  1-1  1-0  8-1  6-3  5-0  3-0*  3-0* 
 2  Orion Popowo 1-3       0-0  1-1  2-0  4-1  4-1  1-1  5-1  4-2  3-1  7-0 
 3  Start Stawki 2-0  2-2       3-1  2-1  3-0*  2-2  2-1  6-0  5-0  3-0*  10-1 
 4  Wzgórze Raciążek 0-3  1-1  6-0       4-1  2-1  4-1  3-1  3-2  7-1  4-0  3-0* 
 5  Skrwa Skrwilno 0-2  3-1  6-2  3-1       1-1  2-2  3-1  2-1  2-1  3-0  2-0 
 6  Tłuchovia Tłuchowo 4-5  0-2  2-1  0-3  1-0       5-1  1-2  1-5  5-1  3-0*  2-0 
 7  Kujawiak Kruszyn 2-4  1-3  2-3  1-1  1-2  1-2       3-2  3-3  4-3  5-4  3-0* 
 8  Lubienianka Lubień Kujawski 2-2  1-4  1-2  0-2  2-5  3-0  2-2       0-3  2-0  5-2  4-1 
 9  Wiślanin Bobrowniki 2-4  2-4  2-6  0-0  1-1  1-0  1-1  2-2       2-0  0-3*  3-0* 
 10  Polonia Bytoń 1-4  3-6  3-3  1-1  5-2  0-3  2-2  2-0  3-1       0-1  3-0* 
 11  Ogończyk Kikół 1-3  2-4  0-2  1-1  2-3  2-1  0-5  4-0  4-2  0-3*       1-2 
 12  Kikolanka Kikół 0-2  0-3*  0-3*  1-3  0-3*  0-3*  0-2  0-3*  4-0  0-0  0-3*      

 

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

 

Pauza: Wzgórze Raciążek, Kujawiak Kruszyn.
 
Orion Popowo 0-0 Start Stawki 19 sierpnia, 17:00
Skrwa Skrwilno 2-0 Kikolanka Kikół 20 sierpnia, 16:00
Włocłavia II Włocławek 8-1 Lubienianka Lubień Kujawski 20 sierpnia, 10:00
Ogończyk Kikół 0-3 Polonia Bytoń 27 września, 16:30
(wo)
wynik boiskowy 5:3, zweryfikowany za grę nieuprawnionego zawodnika
Tłuchovia Tłuchowo 1-5 Wiślanin Bobrowniki 20 sierpnia, 11:00

 

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

 

Pauza: Tłuchovia Tłuchowo, Skrwa Skrwilno.
 
Start Stawki 6-0 Wiślanin Bobrowniki 26 sierpnia, 16:00
Polonia Bytoń 2-2 Kujawiak Kruszyn 27 sierpnia, 16:00
Lubienianka Lubień Kujawski 5-2 Ogończyk Kikół 27 sierpnia, 11:00
Kikolanka Kikół 0-2 Włocłavia II Włocławek 26 sierpnia, 14:00
Orion Popowo 1-1 Wzgórze Raciążek 26 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 3 - 2-3 września

 

Pauza: Włocłavia II Włocławek, Wiślanin Bobrowniki.
 
Wzgórze Raciążek 6-0 Start Stawki 2 września, 17:00
Skrwa Skrwilno 3-1 Orion Popowo 3 września, 16:00
Ogończyk Kikół 1-2 Kikolanka Kikół 3 września, 16:00
Kujawiak Kruszyn 3-2 Lubienianka Lubień Kujawski 3 września, 11:00
Tłuchovia Tłuchowo 5-1 Polonia Bytoń 3 września, 11:00

 

Kolejka 4 - 9-10 września

 

Pauza: Start Stawki, Ogończyk Kikół.
 
Polonia Bytoń 3-1 Wiślanin Bobrowniki 10 września, 14:00
Lubienianka Lubień Kujawski 3-0 Tłuchovia Tłuchowo 10 września, 11:00
Kikolanka Kikół 0-2 Kujawiak Kruszyn 10 września, 16:00
Orion Popowo 1-3 Włocłavia II Włocławek 10 września, 14:00
Wzgórze Raciążek 4-1 Skrwa Skrwilno 9 września, 16:00

 

Kolejka 5 - 16-17 września

 

Pauza: Polonia Bytoń, Kujawiak Kruszyn.
 
Skrwa Skrwilno 6-2 Start Stawki 17 września, 15:00
Włocłavia II Włocławek 3-0 Wzgórze Raciążek 17 września, 14:00
Ogończyk Kikół 2-4 Orion Popowo 17 września, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 2-0 Kikolanka Kikół 17 września, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 2-2 Lubienianka Lubień Kujawski 17 września, 15:00

 

Kolejka 6 - 23-24 września

 

Pauza: Tłuchovia Tłuchowo, Lubienianka Lubień Kujawski.
 
Start Stawki 5-0 Polonia Bytoń 23 września, 16:30
Kikolanka Kikół 4-0 Wiślanin Bobrowniki 23 września, 14:00
Orion Popowo 4-1 Kujawiak Kruszyn 24 września, 16:00
Wzgórze Raciążek 4-0 Ogończyk Kikół 23 września, 16:00
Skrwa Skrwilno 0-2 Włocłavia II Włocławek 24 września, 14:00

 

Kolejka 7 - 30 września-1 października

 

Pauza: Kikolanka Kikół, Wiślanin Bobrowniki.
 
Włocłavia II Włocławek 4-1 Start Stawki 1 października, 14:00
Ogończyk Kikół 2-3 Skrwa Skrwilno 1 października, 15:00
Kujawiak Kruszyn 1-1 Wzgórze Raciążek 1 października, 11:00
Tłuchovia Tłuchowo 0-2 Orion Popowo 1 października, 11:00
Polonia Bytoń 2-0 Lubienianka Lubień Kujawski 1 października, 14:00

 

Kolejka 8 - 7-8 października

 

Start Stawki 2-1 Lubienianka Lubień Kujawski 7 października, 16:00
Kikolanka Kikół 0-0 Polonia Bytoń 7 października, 14:00
Orion Popowo 5-1 Wiślanin Bobrowniki 7 października, 16:00
Wzgórze Raciążek 2-1 Tłuchovia Tłuchowo 7 października, 15:00
Skrwa Skrwilno 2-2 Kujawiak Kruszyn 8 października, 14:00
Włocłavia II Włocławek 3-0 Ogończyk Kikół 8 października, 10:00
(wo)

 

Kolejka 9 - 14-15 października

 

Pauza: Polonia Bytoń, Orion Popowo.
 
Ogończyk Kikół 0-2 Start Stawki 15 października, 15:00
Kujawiak Kruszyn 2-4 Włocłavia II Włocławek 15 października, 11:00
Tłuchovia Tłuchowo 1-0 Skrwa Skrwilno 15 października, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 0-0 Wzgórze Raciążek 15 października, 14:00
Lubienianka Lubień Kujawski 4-1 Kikolanka Kikół 15 października, 11:00

 

Kolejka 10 - 21-22 października

 

Pauza: Wzgórze Raciążek, Lubienianka Lubień Kujawski.
 
Start Stawki 10-1 Kikolanka Kikół 21 października, 14:00
Orion Popowo 4-2 Polonia Bytoń 21 października, 15:00
Skrwa Skrwilno 2-1 Wiślanin Bobrowniki 22 października, 13:00
Włocłavia II Włocławek 1-1 Tłuchovia Tłuchowo 22 października, 9:00
Ogończyk Kikół 0-5 Kujawiak Kruszyn 22 października, 15:00

 

Kolejka 11 - 28-29 października

 

Pauza: Skrwa Skrwilno, Kikolanka Kikół.
 
Kujawiak Kruszyn 2-3 Start Stawki 29 października, 11:00
Tłuchovia Tłuchowo 3-0 Ogończyk Kikół 29 października, 11:00
(wo)
Wiślanin Bobrowniki 2-4 Włocłavia II Włocławek 29 października, 11:00
Polonia Bytoń 1-1 Wzgórze Raciążek 29 października, 13:00
Lubienianka Lubień Kujawski 1-4 Orion Popowo 29 października, 11:00

 

Kolejka 12 - 4-5 listopada

 

Pauza: Włocłavia II Włocławek, Start Stawki.
 
Orion Popowo 7-0 Kikolanka Kikół 4 listopada, 14:00
Wzgórze Raciążek 3-1 Lubienianka Lubień Kujawski 4 listopada, 14:00
Skrwa Skrwilno 2-1 Polonia Bytoń 5 listopada, 12:00
Ogończyk Kikół 4-2 Wiślanin Bobrowniki 5 listopada, 11:00
Kujawiak Kruszyn 1-2 Tłuchovia Tłuchowo 5 listopada, 15:00

 

Kolejka 13 - 11-12 listopada

 

Pauza: Ogończyk Kikół, Orion Popowo.
 
Tłuchovia Tłuchowo 2-1 Start Stawki 12 listopada, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 1-1 Kujawiak Kruszyn 11 listopada, 12:00
Polonia Bytoń 1-4 Włocłavia II Włocławek 11 listopada, 13:00
Lubienianka Lubień Kujawski 2-5 Skrwa Skrwilno 12 listopada, 11:00
Kikolanka Kikół 1-3 Wzgórze Raciążek 11 listopada, 13:00

 

Kolejka 14 - 31 marca-1 kwietnia

 

Pauza: Wzgórze Raciążek, Kujawiak Kruszyn.
 
Start Stawki 2-2 Orion Popowo 1 kwietnia, 12:00
Kikolanka Kikół 0-3 Skrwa Skrwilno  
(wo)
Kikolanka wycofała się z rozgrywek
Lubienianka Lubień Kujawski 2-2 Włocłavia II Włocławek 31 marca, 15:00
Polonia Bytoń 0-1 Ogończyk Kikół 1 kwietnia, 14:00
Wiślanin Bobrowniki 1-0 Tłuchovia Tłuchowo 1 kwietnia, 15:00

 

Kolejka 15 - 14-15 kwietnia

 

Pauza: Skrwa Skrwilno, Tłuchovia Tłuchowo.
 
Wiślanin Bobrowniki 2-6 Start Stawki 15 kwietnia, 15:00
Kujawiak Kruszyn 4-3 Polonia Bytoń 15 kwietnia, 11:00
Ogończyk Kikół 4-0 Lubienianka Lubień Kujawski 15 kwietnia, 16:00
Włocłavia II Włocławek 3-0 Kikolanka Kikół  
(wo)
Wzgórze Raciążek 1-1 Orion Popowo 15 kwietnia, 15:00

 

Kolejka 16 - 21-22 kwietnia

 

Pauza: Włocłavia II Włocławek, Wiślanin Bobrowniki.
 
Start Stawki 3-1 Wzgórze Raciążek 21 kwietnia, 16:00
Orion Popowo 2-0 Skrwa Skrwilno 22 kwietnia, 16:00
Kikolanka Kikół 0-3 Ogończyk Kikół  
(wo)
Lubienianka Lubień Kujawski 2-2 Kujawiak Kruszyn 22 kwietnia, 15:00
Polonia Bytoń 0-3 Tłuchovia Tłuchowo 22 kwietnia, 14:00

 

Kolejka 17 - 29 kwietnia

 

Pauza: Start Stawki, Ogończyk Kikół.
 
Wiślanin Bobrowniki 2-0 Polonia Bytoń 29 kwietnia, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 1-2 Lubienianka Lubień Kujawski 29 kwietnia, 11:00
Kujawiak Kruszyn 3-0 Kikolanka Kikół  
(wo)
Włocłavia II Włocławek 3-0 Orion Popowo 16 maja, 18:30
Skrwa Skrwilno 3-1 Wzgórze Raciążek 29 kwietnia, 15:00

 

Kolejka 18 - 5-6 maja

 

Pauza: Kujawiak Kruszyn, Polonia Bytoń.
 
Start Stawki 2-1 Skrwa Skrwilno 5 maja, 15:00
Wzgórze Raciążek 0-3 Włocłavia II Włocławek 6 maja, 16:00
Orion Popowo 3-1 Ogończyk Kikół 6 maja, 16:00
Kikolanka Kikół 0-3 Tłuchovia Tłuchowo  
(wo)
Lubienianka Lubień Kujawski 0-3 Wiślanin Bobrowniki 6 maja, 15:00

 

Kolejka 19 - 12-13 maja

 

Pauza: Tłuchovia Tłuchowo, Lubienianka Lubień Kujawski.
 
Polonia Bytoń 3-3 Start Stawki 13 maja, 15:00
Wiślanin Bobrowniki 3-0 Kikolanka Kikół  
(wo)
Kujawiak Kruszyn 1-3 Orion Popowo 13 maja, 11:00
Ogończyk Kikół 1-1 Wzgórze Raciążek 13 maja, 16:00
Włocłavia II Włocławek 1-0 Skrwa Skrwilno 13 maja, 14:00

 

Kolejka 20 - 19-20 maja

 

Pauza: Kikolanka Kikół, Wiślanin Bobrowniki.
 
Start Stawki 2-0 Włocłavia II Włocławek 19 maja, 16:00
Skrwa Skrwilno 3-0 Ogończyk Kikół 20 maja, 16:00
Wzgórze Raciążek 4-1 Kujawiak Kruszyn 20 maja, 16:00
Orion Popowo 4-1 Tłuchovia Tłuchowo 20 maja, 16:00
Lubienianka Lubień Kujawski 2-0 Polonia Bytoń 19 maja, 17:00

 

Kolejka 21 - 26-27 maja

 

Lubienianka Lubień Kujawski 1-2 Start Stawki 27 maja, 15:00
Polonia Bytoń 3-0 Kikolanka Kikół  
(wo)
Wiślanin Bobrowniki 2-4 Orion Popowo 27 maja, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 0-3 Wzgórze Raciążek 27 maja, 11:00
Kujawiak Kruszyn 1-2 Skrwa Skrwilno 27 maja, 11:00
Ogończyk Kikół 1-3 Włocłavia II Włocławek 27 maja, 16:00

 

Kolejka 22 - 2-3 czerwca

 

Pauza: Polonia Bytoń, Orion Popowo.
 
Start Stawki 3-0 Ogończyk Kikół 2 marca, 16:00
(wo)
Włocłavia II Włocławek 1-0 Kujawiak Kruszyn 3 czerwca, 13:00
Skrwa Skrwilno 1-1 Tłuchovia Tłuchowo 3 czerwca, 16:00
Wzgórze Raciążek 3-2 Wiślanin Bobrowniki 3 czerwca, 16:00
Kikolanka Kikół 0-3 Lubienianka Lubień Kujawski  
(wo)

 

Kolejka 23 - 7 czerwca

 

Pauza: Lubienianka Lubień Kujawski, Wzgórze Raciążek.
 
Kikolanka Kikół 0-3 Start Stawki  
(wo)
Polonia Bytoń 3-6 Orion Popowo 7 czerwca, 16:00
Wiślanin Bobrowniki 1-1 Skrwa Skrwilno 7 czerwca, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 4-5 Włocłavia II Włocławek 7 czerwca, 16:00
Kujawiak Kruszyn 5-4 Ogończyk Kikół 7 czerwca, 16:00

 

Kolejka 24 - 9-10 czerwca

 

Pauza: Kikolanka Kikół, Skrwa Skrwilno.
 
Start Stawki 2-2 Kujawiak Kruszyn 9 czerwca, 16:00
Ogończyk Kikół 2-1 Tłuchovia Tłuchowo 10 czerwca, 16:00
Włocłavia II Włocławek 6-3 Wiślanin Bobrowniki 10 czerwca, 17:00
Wzgórze Raciążek 7-1 Polonia Bytoń 10 czerwca, 16:00
Orion Popowo 1-1 Lubienianka Lubień Kujawski 10 czerwca, 17:00

 

Kolejka 25 - 17 czerwca

 

Pauza: Start Stawki, Włocłavia II Włocławek.
 
Kikolanka Kikół 0-3 Orion Popowo  
(wo)
Lubienianka Lubień Kujawski 0-2 Wzgórze Raciążek 17 czerwca, 16:00
Polonia Bytoń 5-2 Skrwa Skrwilno 17 czerwca, 16:00
Wiślanin Bobrowniki 0-3 Ogończyk Kikół 17 czerwca, 16:00
(wo)
mecz przerwany w 23. minucie przy stanie 0-1
Tłuchovia Tłuchowo 5-1 Kujawiak Kruszyn 17 czerwca, 16:00

 

Kolejka 26 - 24 czerwca

 

Pauza: Orion Popowo, Ogończyk Kikół.
 
Start Stawki 3-0 Tłuchovia Tłuchowo 24 czerwca, 16:00
(wo)
Goście odwołali już przyjazd
Kujawiak Kruszyn 3-3 Wiślanin Bobrowniki 23 czerwca
Włocłavia II Włocławek 5-0 Polonia Bytoń 24 czerwca, 16:00
Skrwa Skrwilno 3-1 Lubienianka Lubień Kujawski 24 czerwca, 16:00
Wzgórze Raciążek 3-0 Kikolanka Kikół  
(wo)

  

Logowanie

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
LKS Polonia Bytoń 0:8 KS Lubienianka Lubień Kujawski
LZS Kujawiak Kruszyn 3:3 GKS Ziemowit Osięciny
TS Orion Popowo 4:2 LZS Wiślanin Bobrowniki
WAP Włocławek 4:4 GKS Tęcza Topólka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21

Statystyki drużyny

Losowa galeria

7.10.12 Polonia - Wisła Dobrzyń 1:2
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 67, wczoraj: 73
ogółem: 1 594 609

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

Wyszukiwarka