Ludowy Klub Sportowy POLONIA Bytoń - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Polonia nie przystąpiła do rozgrywek B-klasy w sezonie 2015/2016.
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS Polonia BytońKS Lubienianka Lubień Kujawski
LKS Polonia Bytoń 0:8 KS Lubienianka Lubień Kujawski
2015-06-13, 17:30:00
Boisko w Morzycach
    relacja »

Kalendarium

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

27

07-2018

piątek

28

07-2018

sobota

29

07-2018

niedziela

Najnowsza galeria

Trening 12.08.2014
Ładowanie...

Sport.pl

A-klasa: sezon 2005/2006

 

Klasa A 2005/2006, grupa: Włocławek
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Br
1.  MGKS Lubraniec 26 58 18 4 4 65-25 10 2 1 28-7 8 2 3 37-18            
2.  Tęcza Topólka 26 57 18 3 5 72-31 10 2 1 42-14 8 1 4 30-17            
3.  Cukrownik Fabianki 26 56 18 2 6 82-43 11 0 2 42-13 7 2 4 40-30            
4.  Cheko Skórzno 26 47 15 2 9 62-39 7 2 4 32-16 8 0 5 30-23            
5.  Unia Choceń 26 44 13 5 8 65-60 9 2 2 47-34 4 3 6 18-26            
6.  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 26 38 11 5 10 62-60 7 2 4 37-29 4 3 6 25-31            
7.  Zgoda Chodecz 26 35 10 5 11 57-61 8 4 1 38-22 2 1 10 19-39            
8.  Wicher Wielgie 26 33 10 3 13 63-66 7 1 5 38-28 3 2 8 25-38 2 3 1 0 1 4-3
9.  Orzeł Służewo 26 33 10 3 13 31-55 7 2 4 16-15 3 1 9 15-40 2 3 1 0 1 3-4
10.  Lech Dobre 26 32 9 5 12 48-50 8 3 2 35-15 1 2 10 13-35            
11.  Łokietek Brześć Kujawski 26 28 8 4 14 48-62 4 1 8 17-33 4 3 6 31-29            
12.  Wisła Dobrzyń 26 26 7 5 14 34-57 5 3 5 21-20 2 2 9 13-37            
13.  Piast Bądkowo 26 23 6 5 15 43-71 5 1 7 27-34 1 4 8 16-37            
14.  Polonia Bytoń 26 9 2 3 21 36-88 1 2 10 20-48 1 1 11 16-40            

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 1  MGKS Lubraniec      1-2  3-0  2-1  1-1  1-0  3-1  1-0  3-0*  2-0  3-0  2-2  3-0  3-0* 
 2  Tęcza Topólka 3-2       4-1  0-1  2-0  1-0  2-1  4-4  6-1  3-1  3-3  6-0  4-0  4-0 
 3  Cukrownik Fabianki 1-3  0-2       2-1  3-0  8-2  1-0  3-1  4-1  6-0  3-1  3-0  6-1  2-1 
 4  Cheko Skórzno 1-1  2-3  2-2       3-1  6-1  3-1  2-3  5-0  1-0  1-2  2-0  1-2  3-0 
 5  Unia Choceń 2-1  0-5  2-8  4-3       2-2  4-1  7-4  4-0  4-2  7-3  5-2  1-1  5-2 
 6  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-6  4-0  2-4  0-2  3-3       5-2  2-2  4-0  2-1  6-4  1-2  3-2  3-1 
 7  Zgoda Chodecz 3-1  2-1  2-2  4-1  3-1  2-2       7-2  0-3*  3-1  1-1  3-0  3-3  5-4 
 8  Wicher Wielgie 1-3  2-2  1-2  2-5  4-2  2-5  6-1       4-2  5-2  0-2  3-1  5-0  3-1 
 9  Orzeł Służewo 0-1  2-1  4-3  1-2  0-2  0-3  3-1  1-0       0-0  1-0  2-1  1-1  1-0 
 10  Lech Dobre 1-1  0-1  7-2  0-2  2-2  2-1  5-2  5-1  3-0       2-1  3-0*  2-2  3-0 
 11  Łokietek Brześć Kujawski 2-4  0-3  0-5  2-4  1-2  1-2  2-0  2-1  0-3  4-2       1-1  2-1  0-5 
 12  Wisła Dobrzyń 1-3  0-6  1-3  1-2  0-1  5-2  0-0  2-0  3-0*  4-1  0-0       3-1  1-1 
 13  Piast Bądkowo 0-3*  3-1  1-4  3-2  3-1  0-4  2-4  1-4  2-2  0-2  1-6  4-0       7-1 
 14  Polonia Bytoń 1-8  1-3  1-4  2-4  1-2  1-1  3-5  1-3  2-3  1-1  1-8  2-4  3-2      

 

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

 

Wisła Dobrzyń 1-3 Cukrownik Fabianki 20 sierpnia, 17:00
Unia Choceń 4-2 Lech Dobre 22 sierpnia, 15:00
Łokietek Brześć Kujawski 0-5 Polonia Bytoń 22 sierpnia, 11:00
Zgoda Chodecz 2-1 Tęcza Topólka 21 sierpnia, 17:00
Cheko Skórzno 2-3 Wicher Wielgie 20 sierpnia, 17:00
Piast Bądkowo 2-2 Orzeł Służewo 22 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-6 MGKS Lubraniec 20 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

 

Cukrownik Fabianki 1-3 MGKS Lubraniec 27 sierpnia, 16:00
Orzeł Służewo 0-3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 28 sierpnia, 15:00
Wicher Wielgie 5-0 Piast Bądkowo 28 sierpnia, 16:00
Tęcza Topólka 0-1 Cheko Skórzno 28 sierpnia, 16:00
Polonia Bytoń 3-5 Zgoda Chodecz 28 sierpnia, 17:00
Lech Dobre 2-1 Łokietek Brześć Kujawski 27 sierpnia, 17:00
Wisła Dobrzyń 0-1 Unia Choceń 27 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 3 - 3-4 września

 

Unia Choceń 2-8 Cukrownik Fabianki 4 września, 15:00
Łokietek Brześć Kujawski 1-1 Wisła Dobrzyń 3 września, 17:00
Zgoda Chodecz 3-1 Lech Dobre 4 września, 14:00
Cheko Skórzno 3-0 Polonia Bytoń 3 września, 16:00
Piast Bądkowo 3-1 Tęcza Topólka 4 września, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-2 Wicher Wielgie 3 września, 17:00
MGKS Lubraniec 3-0 Orzeł Służewo 3 września, 17:00
(wo)

 

Kolejka 4 - 10-11 września

 

Cukrownik Fabianki 4-1 Orzeł Służewo 10 września, 16:00
Wicher Wielgie 1-3 MGKS Lubraniec 11 września, 16:00
Tęcza Topólka 1-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 11 września, 17:00
Polonia Bytoń 3-2 Piast Bądkowo 11 września, 17:00
Lech Dobre 0-2 Cheko Skórzno 10 września, 16:00
Wisła Dobrzyń 0-0 Zgoda Chodecz 10 września, 16:00
Unia Choceń 7-3 Łokietek Brześć Kujawski 11 września, 15:00

 

Kolejka 5 - 17-18 września

 

Łokietek Brześć Kujawski 0-5 Cukrownik Fabianki 17 września, 16:00
Zgoda Chodecz 3-1 Unia Choceń 18 września, 13:30
Cheko Skórzno 2-0 Wisła Dobrzyń 17 września, 16:00
Piast Bądkowo 0-2 Lech Dobre 17 września, 11:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-1 Polonia Bytoń 18 września, 16:00
MGKS Lubraniec 1-2 Tęcza Topólka 17 września, 17:00
Orzeł Służewo 1-0 Wicher Wielgie 18 września, 15:00

 

Kolejka 6 - 24-25 września

 

Cukrownik Fabianki 3-1 Wicher Wielgie 25 września, 16:00
Tęcza Topólka 6-1 Orzeł Służewo 25 września, 16:00
Polonia Bytoń 1-8 MGKS Lubraniec 25 września, 16:00
Lech Dobre 2-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 24 września, 15:30
Wisła Dobrzyń 3-1 Piast Bądkowo 24 września, 15:30
Unia Choceń 4-3 Cheko Skórzno 25 września, 15:00
Łokietek Brześć Kujawski 2-0 Zgoda Chodecz 24 września, 15:00

 

Kolejka 7 - 1-2 października

 

Zgoda Chodecz 2-2 Cukrownik Fabianki 2 października, 13:30
Cheko Skórzno 1-2 Łokietek Brześć Kujawski 2 października, 11:00
Piast Bądkowo 3-1 Unia Choceń 2 października, 14:00
Zjednoczeni Piotrków Kuj. 1-2 Wisła Dobrzyń 1 października, 16:00
MGKS Lubraniec 2-0 Lech Dobre 1 października, 16:00
Orzeł Służewo 1-0 Polonia Bytoń 2 października, 15:00
Wicher Wielgie 2-2 Tęcza Topólka 2 października, 15:00

 

Kolejka 8 - 8-9 października

 

Cukrownik Fabianki 0-2 Tęcza Topólka 8 października, 15:00
Polonia Bytoń 1-3 Wicher Wielgie 9 października, 15:00
Lech Dobre 3-0 Orzeł Służewo 8 października, 15:00
Wisła Dobrzyń 1-3 MGKS Lubraniec 8 października, 15:00
Unia Choceń 2-2 Zjednoczeni Piotrków Kuj. 9 października, 15:00
Łokietek Brześć Kujawski 2-1 Piast Bądkowo 8 października, 15:00
Zgoda Chodecz 4-1 Cheko Skórzno 9 października, 13:30

 

Kolejka 9 - 15-16 października

 

Cheko Skórzno 2-2 Cukrownik Fabianki 16 października, 11:00
Piast Bądkowo 2-4 Zgoda Chodecz 16 października, 13:30
Zjednoczeni Piotrków Kuj. 6-4 Łokietek Brześć Kujawski 15 października, 15:00
MGKS Lubraniec 1-1 Unia Choceń 15 października, 15:00
Orzeł Służewo 2-1 Wisła Dobrzyń 16 października, 14:00
Wicher Wielgie 5-2 Lech Dobre 16 października, 14:00
Tęcza Topólka 4-0 Polonia Bytoń 16 października, 14:00

 

Kolejka 10 - 22-23 października

 

Cukrownik Fabianki 2-1 Polonia Bytoń 23 października, 11:00
Lech Dobre 0-1 Tęcza Topólka 22 października, 14:00
Wisła Dobrzyń 2-0 Wicher Wielgie 23 października, 14:00
Unia Choceń 4-0 Orzeł Służewo 23 października, 15:00
Łokietek Brześć Kuj. 2-4 MGKS Lubraniec 22 października, 14:00
Zgoda Chodecz 2-2 Zjednoczeni Piotrków Kuj. 23 października, 13:30
Cheko Skórzno 1-2 Piast Bądkowo 23 października, 11:00

 

Kolejka 11 - 29-30 października

 

Piast Bądkowo 1-4 Cukrownik Fabianki 30 października, 13:00
Zjednoczeni Piotrków Kuj. 0-2 Cheko Skórzno 30 października, 14:00
MGKS Lubraniec 3-1 Zgoda Chodecz 29 października, 15:00
Orzeł Służewo 1-0 Łokietek Brześć Kujawski 30 października, 13:00
Wicher Wielgie 4-2 Unia Choceń 30 października, 14:00
Tęcza Topólka 6-0 Wisła Dobrzyń 30 października, 14:00
Polonia Bytoń 1-1 Lech Dobre 30 października, 14:00

 

Kolejka 12 - 5-6 listopada

 

Cukrownik Fabianki 6-0 Lech Dobre 5 listopada, 14:00
Wisła Dobrzyń 1-1 Polonia Bytoń 6 listopada, 14:00
Unia Choceń 0-5 Tęcza Topólka 6 listopada, 14:00
Łokietek Brześć Kujawski 2-1 Wicher Wielgie 6 listopada, 11:00
Zgoda Chodecz 0-3 Orzeł Służewo 6 listopada, 13:30
(wo)
Cheko Skórzno 1-1 MGKS Lubraniec 6 listopada, 11:00
Piast Bądkowo 0-4 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 6 listopada, 11:00

 

Kolejka 13 - 12-13 listopada

 

Zjednoczeni Piotrków Kuj. 2-4 Cukrownik Fabianki 13 listopada, 13:30
MGKS Lubraniec 3-0 Piast Bądkowo 12 listopada, 14:00
Orzeł Służewo 1-2 Cheko Skórzno 13 listopada, 13:00
Wicher Wielgie 6-1 Zgoda Chodecz 13 listopada, 14:00
Tęcza Topólka 3-3 Łokietek Brześć Kujawski 13 listopada, 11:00
Polonia Bytoń 1-2 Unia Choceń 13 listopada, 14:00
Lech Dobre 3-0 Wisła Dobrzyń 12 listopada, 13:30
(wo)
Zespół gości nie stawił się na zawody.

 

Kolejka 14 - 12 kwietnia

 

Cukrownik Fabianki 3-0 Wisła Dobrzyń 12 kwietnia, 16:00
Lech Dobre 2-2 Unia Choceń 12 kwietnia, 17:00
Polonia Bytoń 1-8 Łokietek Brześć Kujawski 12 kwietnia, 15:30
Tęcza Topólka 2-1 Zgoda Chodecz 12 kwietnia, 17:30
Wicher Wielgie 2-5 Cheko Skórzno 12 kwietnia, 16:30
Orzeł Służewo 1-1 Piast Bądkowo 12 kwietnia, 17:00
MGKS Lubraniec 1-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 12 kwietnia, 17:00

 

Kolejka 15 - 3 maja

 

MGKS Lubraniec 3-0 Cukrownik Fabianki 3 maja, 11:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4-0 Orzeł Służewo 3 maja, 15:00
Piast Bądkowo 1-4 Wicher Wielgie 3 maja, 15:00
Cheko Skórzno 2-3 Tęcza Topólka 3 maja, 11:00
Zgoda Chodecz 5-4 Polonia Bytoń 3 maja, 11:00
Łokietek Brześć Kujawski 4-2 Lech Dobre 3 maja, 11:00
Unia Choceń 5-2 Wisła Dobrzyń 3 maja, 11:00

 

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

 

Cukrownik Fabianki 3-0 Unia Choceń 26 kwietnia, 17:30
Wisła Dobrzyń 0-0 Łokietek Brześć Kujawski 1 kwietnia, 15:30
Lech Dobre 5-2 Zgoda Chodecz 1 kwietnia, 14:00
Polonia Bytoń 2-4 Cheko Skórzno 2 kwietnia, 14:00
Tęcza Topólka 4-0 Piast Bądkowo 2 kwietnia, 16:00
Wicher Wielgie 2-5 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2 kwietnia, 15:00
Orzeł Służewo 0-1 MGKS Lubraniec 2 kwietnia, 13:00

 

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

 

Orzeł Służewo 4-3 Cukrownik Fabianki 9 kwietnia, 13:00
MGKS Lubraniec 1-0 Wicher Wielgie 8 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4-0 Tęcza Topólka 9 kwietnia, 16:00
Piast Bądkowo 7-1 Polonia Bytoń 9 kwietnia, 16:00
Cheko Skórzno 1-0 Lech Dobre 8 kwietnia, 16:00
Zgoda Chodecz 3-0 Wisła Dobrzyń 9 kwietnia, 14:00
Łokietek Brześć Kujawski 1-2 Unia Choceń 8 kwietnia, 16:00

 

Kolejka 18 - 15 kwietnia

 

Cukrownik Fabianki 3-1 Łokietek Brześć Kujawski 15 kwietnia, 15:00
Unia Choceń 4-1 Zgoda Chodecz 15 kwietnia, 15:00
Wisła Dobrzyń 1-2 Cheko Skórzno 15 kwietnia, 16:00
Lech Dobre 2-2 Piast Bądkowo 15 kwietnia, 16:00
mecz w Bądkowie.
Polonia Bytoń 1-1 Zjednoczeni Piotrków Kuj. 15 kwietnia, 15:00
Tęcza Topólka 3-2 MGKS Lubraniec 15 kwietnia, 12:00
Wicher Wielgie 4-2 Orzeł Służewo 15 kwietnia, 16:00

 

Kolejka 19 - 22-23 kwietnia

 

Wicher Wielgie 1-2 Cukrownik Fabianki 23 kwietnia, 16:00
Orzeł Służewo 2-1 Tęcza Topólka 23 kwietnia, 13:00
MGKS Lubraniec 3-0 Polonia Bytoń 22 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-1 Lech Dobre 22 kwietnia, 16:00
Piast Bądkowo 4-0 Wisła Dobrzyń 23 kwietnia, 16:00
Cheko Skórzno 3-1 Unia Choceń 22 kwietnia, 16:00
Zgoda Chodecz 1-1 Łokietek Brześć Kujawski 23 kwietnia, 14:00

 

Kolejka 20 - 29-30 kwietnia

 

Cukrownik Fabianki 1-0 Zgoda Chodecz 29 kwietnia, 16:00
Łokietek Brześć Kujawski 2-4 Cheko Skórzno 29 kwietnia, 12:00
Unia Choceń 1-1 Piast Bądkowo 30 kwietnia, 15:00
Wisła Dobrzyń 5-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 29 kwietnia, 16:00
Lech Dobre 1-1 MGKS Lubraniec 29 kwietnia, 15:00
Polonia Bytoń 2-3 Orzeł Służewo 30 kwietnia, 14:00
Tęcza Topólka 4-4 Wicher Wielgie 30 kwietnia, 15:00

 

Kolejka 21 - 6-7 maja

 

Tęcza Topólka 4-1 Cukrownik Fabianki 7 maja, 15:00
Wicher Wielgie 3-1 Polonia Bytoń 7 maja, 16:00
Orzeł Służewo 0-0 Lech Dobre 7 maja, 14:00
MGKS Lubraniec 2-2 Wisła Dobrzyń 6 maja, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-3 Unia Choceń 7 maja, 17:00
Piast Bądkowo 1-6 Łokietek Brześć Kujawski 7 maja, 16:00
Cheko Skórzno 3-1 Zgoda Chodecz 6 maja, 17:00

 

Kolejka 22 - 13-14 maja

 

Cukrownik Fabianki 2-1 Cheko Skórzno  
Zgoda Chodecz 3-3 Piast Bądkowo  
Łokietek Brześć Kujawski 1-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski  
Unia Choceń 2-1 MGKS Lubraniec  
Wisła Dobrzyń 3-0 Orzeł Służewo  
(wo)
Lech Dobre 5-1 Wicher Wielgie  
Polonia Bytoń 1-3 Tęcza Topólka 14 maja, 14:00

 

Kolejka 23 - 20-21 maja

 

Polonia Bytoń 1-4 Cukrownik Fabianki  
Tęcza Topólka 3-1 Lech Dobre 21 maja, 16:00
Wicher Wielgie 3-1 Wisła Dobrzyń  
Orzeł Służewo 0-2 Unia Choceń  
MGKS Lubraniec 3-0 Łokietek Brześć Kujawski  
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 5-2 Zgoda Chodecz  
Piast Bądkowo 3-2 Cheko Skórzno  

 

Kolejka 24 - 27-28 maja

 

Cukrownik Fabianki 6-1 Piast Bądkowo  
Cheko Skórzno 6-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski  
Zgoda Chodecz 3-1 MGKS Lubraniec  
Łokietek Brześć Kujawski 0-3 Orzeł Służewo  
Unia Choceń 7-4 Wicher Wielgie  
Wisła Dobrzyń 0-6 Tęcza Topólka 27 maja, 16:30
Lech Dobre 3-0 Polonia Bytoń  

 

Kolejka 25 - 4 czerwca

 

Lech Dobre 7-2 Cukrownik Fabianki 4 czerwca, 16:00
Polonia Bytoń 2-4 Wisła Dobrzyń 4 czerwca, 16:00
Tęcza Topólka 2-0 Unia Choceń 4 czerwca, 16:00
Wicher Wielgie 0-2 Łokietek Brześć Kujawski 4 czerwca, 16:00
Orzeł Służewo 3-1 Zgoda Chodecz 4 czerwca, 16:00
MGKS Lubraniec 2-1 Cheko Skórzno 4 czerwca, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-2 Piast Bądkowo 4 czerwca, 16:00

 

Kolejka 26 - 11 czerwca

 

Cukrownik Fabianki 8-2 Zjednoczeni Piotrków Kuj. 11 czerwca, 16:00
Piast Bądkowo 0-3 MGKS Lubraniec 11 czerwca, 16:00
(wo)
mecz przerwany w 89. min. przy stanie 2-2 z powodu wtargnięcia kibica na boisko
Cheko Skórzno 5-0 Orzeł Służewo 11 czerwca, 16:00
Zgoda Chodecz 7-2 Wicher Wielgie 11 czerwca, 16:00
Łokietek Brześć Kujawski 0-3 Tęcza Topólka 11 czerwca, 16:00
Unia Choceń 5-2 Polonia Bytoń 11 czerwca, 16:00
Wisła Dobrzyń 4-1 Lech Dobre 11 czerwca, 16:00

Logowanie

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
LKS Polonia Bytoń 0:8 KS Lubienianka Lubień Kujawski
LZS Kujawiak Kruszyn 3:3 GKS Ziemowit Osięciny
TS Orion Popowo 4:2 LZS Wiślanin Bobrowniki
WAP Włocławek 4:4 GKS Tęcza Topólka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21

Statystyki drużyny

Losowa galeria

7.10.12 Polonia - Wisła Dobrzyń 1:2
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 62, wczoraj: 73
ogółem: 1 594 604

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

Wyszukiwarka