Ludowy Klub Sportowy POLONIA Bytoń - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Polonia nie przystąpiła do rozgrywek B-klasy w sezonie 2015/2016.
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS Polonia BytońKS Lubienianka Lubień Kujawski
LKS Polonia Bytoń 0:8 KS Lubienianka Lubień Kujawski
2015-06-13, 17:30:00
Boisko w Morzycach
    relacja »

Kalendarium

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

27

07-2018

piątek

28

07-2018

sobota

29

07-2018

niedziela

Najnowsza galeria

Trening 12.08.2014
Ładowanie...

Sport.pl

A-klasa: sezon 2004/2005

 

Klasa A 2004/2005, grupa: Włocławek
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Br
1.  Kujawiak II Włocławek 28 80 26 2 0 139-24 13 1 0 79-9 13 1 0 60-15            
2.  Jagiellonka Nieszawa 28 67 22 1 5 129-32 13 0 1 83-12 9 1 4 46-20            
3.  MGKS Lubraniec 28 62 19 5 4 97-39 12 1 1 65-18 7 4 3 32-21            
4.  Cukrownik Fabianki 28 44 14 2 12 101-71 8 1 5 46-29 6 1 7 55-42            
5.  Wisła Dobrzyń 28 37 11 4 13 79-83 8 4 2 57-37 3 0 11 22-46 6 15 5 0 1 19-8
6.  Piast Bądkowo 28 37 12 1 15 46-81 9 1 4 31-31 3 0 11 15-50 6 9 3 0 3 10-9
7.  Wicher Wielgie 28 37 11 4 13 63-71 7 1 6 37-38 4 3 7 26-33 6 6 2 0 4 6-10
8.  Zgoda Chodecz 28 37 11 4 13 61-66 9 2 3 39-23 2 2 10 22-43 6 6 2 0 4 9-17
9.  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 28 34 11 1 16 47-69 9 1 4 31-24 2 0 12 16-45            
10.  Tęcza Topólka 28 33 10 3 15 58-80 8 1 5 32-30 2 2 10 26-50            
11.  Orzeł Służewo 28 31 10 1 17 46-100 6 0 8 21-40 4 1 9 25-60 2 6 2 0 0 7-3
12.  Lech Dobre 28 31 9 4 15 40-67 8 2 4 22-18 1 2 11 18-49 2 0 0 0 2 3-7
13.  Cheko Skórzno 28 28 8 4 16 48-109 7 3 4 28-27 1 1 12 20-82            
14.  Polonia Bytoń 28 27 8 3 17 49-89 7 1 6 39-44 1 2 11 10-45            
15.  Wiślanin Bobrowniki 28 23 6 5 17 37-59 5 3 6 24-26 1 2 11 13-33            

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15 
 1  Kujawiak II Włocławek      1-0  0-0  6-5  7-1  8-0  7-0  5-1  7-0  5-1  6-0  5-1  13-0  5-0  4-0 
 2  Jagiellonka Nieszawa 1-2       3-0  8-2  5-1  10-0  2-0  5-2  5-2  9-0  10-0  5-0  13-2  3-0*  4-1 
 3  MGKS Lubraniec 2-4  4-0       3-1  4-1  7-0  2-2  5-1  6-1  5-1  8-1  3-0  7-2  4-0  5-4 
 4  Cukrownik Fabianki 2-4  2-4  0-2       6-3  4-2  2-2  1-2  5-2  3-1  3-4  3-2  9-0  4-0  2-1 
 5  Wisła Dobrzyń 1-5  2-2  5-5  3-8       2-1  2-0  9-3  3-1  3-3  5-2  7-2  8-2  6-2  1-1 
 6  Piast Bądkowo 1-7  1-6  0-1  5-1  3-2       2-1  1-3  2-1  3-2  3-1  3-2  3-1  2-2  2-1 
 7  Wicher Wielgie 1-8  2-8  6-3  1-2  1-3  1-0       2-1  2-1  2-1  9-3  7-2  1-3  1-1  1-2 
 8  Zgoda Chodecz 0-4  3-2  1-0  4-3  0-1  0-3  2-1       3-1  3-3  4-0  2-2  4-0  9-2  4-1 
 9  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-3  0-4  1-1  4-2  2-1  3-0  3-2  2-1       4-2  0-4  1-2  5-2  2-0  3-0 
 10  Tęcza Topólka 2-2  1-2  1-4  2-4  4-3  3-2  1-5  1-0  1-2       3-0*  3-2  5-3  3-1  2-0 
 11  Orzeł Służewo 1-3  0-3  1-5  0-10  0-1  2-0  0-4  5-4  1-3  4-3       3-1  3-2  0-1  1-0 
 12  Lech Dobre 0-2  2-1  0-4  1-1  2-0  1-2  2-2  1-0  2-0  2-1  2-4       4-0  1-0  2-1 
 13  Cheko Skórzno 1-3  0-4  1-1  0-5  3-1  3-0  6-0  2-0  2-1  1-6  3-3  3-1       2-1  1-1 
 14  Polonia Bytoń 2-8  1-8  1-4  4-3  5-3  2-4  1-5  3-3  3-1  5-0  1-2  4-1  6-2       1-0 
 15  Wiślanin Bobrowniki 0-5  1-2  1-2  1-8  4-1  4-1  1-2  1-1  3-0  1-2  3-1  0-0  1-1  3-0      

 

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

 

Pauza: Wiślanin Bobrowniki.
 
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-2 Lech Dobre 14 sierpnia, 17:00
Orzeł Służewo 5-4 Zgoda Chodecz 15 sierpnia, 11:00
Kujawiak II Włocławek 6-5 Cukrownik Fabianki 15 sierpnia, 17:00
Cheko Skórzno 1-6 Tęcza Topólka 14 sierpnia, 17:00
Wicher Wielgie 6-3 MGKS Lubraniec 15 sierpnia, 16:00
Polonia Bytoń 5-3 Wisła Dobrzyń 15 sierpnia, 17:00
Jagiellonka Nieszawa 10-0 Piast Bądkowo 14 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

 

Pauza: Kujawiak II Włocławek.
 
Lech Dobre 1-2 Piast Bądkowo 21 sierpnia, 17:00
Wisła Dobrzyń 2-2 Jagiellonka Nieszawa 21 sierpnia, 16:00
MGKS Lubraniec 4-0 Polonia Bytoń 21 sierpnia, 18:00
Tęcza Topólka 1-5 Wicher Wielgie 22 sierpnia, 17:00
Cukrownik Fabianki 9-0 Cheko Skórzno 21 sierpnia, 17:00
Zgoda Chodecz 4-1 Wiślanin Bobrowniki 22 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-4 Orzeł Służewo 21 sierpnia, 17:00

 

Kolejka 3 - 29 sierpnia

 

Pauza: Cheko Skórzno.
 
Orzeł Służewo 3-1 Lech Dobre 29 sierpnia, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 3-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 29 sierpnia, 17:00
Kujawiak II Włocławek 5-1 Zgoda Chodecz 29 sierpnia, 16:00
Wicher Wielgie 1-2 Cukrownik Fabianki 29 sierpnia, 17:00
Polonia Bytoń 5-0 Tęcza Topólka 29 sierpnia, 17:00
Jagiellonka Nieszawa 3-0 MGKS Lubraniec 29 sierpnia, 15:00
Piast Bądkowo 3-2 Wisła Dobrzyń 29 sierpnia, 16:00

 

Kolejka 4 - 4-5 września

 

Pauza: Wicher Wielgie.
 
Lech Dobre 2-0 Wisła Dobrzyń 4 września, 17:00
MGKS Lubraniec 7-0 Piast Bądkowo 4 września, 17:00
Tęcza Topólka 1-2 Jagiellonka Nieszawa 5 września, 15:00
Cukrownik Fabianki 4-0 Polonia Bytoń 5 września, 11:00
Goście zeszli z boiska w 76 minucie przy wyniku 4:0
Zgoda Chodecz 4-0 Cheko Skórzno 4 września, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-3 Kujawiak II Włocławek 5 września, 16:00
Orzeł Służewo 1-0 Wiślanin Bobrowniki 5 września, 11:00

 

Kolejka 5 - 11-12 września

 

Pauza: Polonia Bytoń.
 
Wiślanin Bobrowniki 0-0 Lech Dobre 12 września, 15:00
Kujawiak II Włocławek 6-0 Orzeł Służewo 12 września, 14:30
Cheko Skórzno 2-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 12 września, 15:00
Wicher Wielgie 2-1 Zgoda Chodecz 12 września, 16:00
Jagiellonka Nieszawa 8-2 Cukrownik Fabianki 11 września, 16:00
Piast Bądkowo 3-2 Tęcza Topólka 11 września, 10:00
Wisła Dobrzyń 5-5 MGKS Lubraniec 11 września, 16:00

 

Kolejka 6 - 18-19 września

 

Pauza: Jagiellonka Nieszawa.
 
Lech Dobre 0-4 MGKS Lubraniec 18 września, 16:00
Tęcza Topólka 4-3 Wisła Dobrzyń 19 września, 15:00
Cukrownik Fabianki 4-2 Piast Bądkowo 18 września, 16:00
Zgoda Chodecz 9-2 Polonia Bytoń 19 września, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-2 Wicher Wielgie 18 września, 16:00
Orzeł Służewo 3-2 Cheko Skórzno 19 września, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 0-5 Kujawiak II Włocławek 19 września, 11:00

 

Kolejka 7 - 25-26 września

 

Pauza: Piast Bądkowo.
 
Kujawiak II Włocławek 5-1 Lech Dobre 26 września, 12:00
Cheko Skórzno 1-1 Wiślanin Bobrowniki 26 września, 15:00
Wicher Wielgie 9-3 Orzeł Służewo 26 września, 16:00
Polonia Bytoń 3-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 26 września, 16:00
Jagiellonka Nieszawa 5-2 Zgoda Chodecz 25 września, 16:00
Wisła Dobrzyń 3-8 Cukrownik Fabianki 25 września, 16:00
MGKS Lubraniec 5-1 Tęcza Topólka 25 września, 17:00

 

Kolejka 8 - 2-3 października

 

Pauza: Wisła Dobrzyń.
 
Lech Dobre 2-1 Tęcza Topólka 2 października, 15:00
Cukrownik Fabianki 0-2 MGKS Lubraniec 2 października, 15:00
Zgoda Chodecz 0-3 Piast Bądkowo 3 października, 14:00
Zjednoczeni Piotrków Kuj. 0-4 Jagiellonka Nieszawa 2 października, 16:00
Orzeł Służewo 0-1 Polonia Bytoń 3 października, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 1-2 Wicher Wielgie 3 października, 15:00
Kujawiak II Włocławek 13-0 Cheko Skórzno 3 października, 12:00

 

Kolejka 9 - 9-10 października

 

Pauza: MGKS Lubraniec.
 
Cheko Skórzno 3-1 Lech Dobre 10 października, 15:00
Wicher Wielgie 1-8 Kujawiak II Włocławek 10 października, 11:00
Polonia Bytoń 1-0 Wiślanin Bobrowniki 10 października, 14:00
Jagiellonka Nieszawa 10-0 Orzeł Służewo 9 października, 15:00
Piast Bądkowo 2-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 10 października, 15:00
Wisła Dobrzyń 9-3 Zgoda Chodecz 9 października, 15:00
Tęcza Topólka 2-4 Cukrownik Fabianki 10 października, 14:00

 

Kolejka 10 - 16-17 października

 

Pauza: Tęcza Topólka.
 
Lech Dobre 1-1 Cukrownik Fabianki 16 października, 15:00
Zgoda Chodecz 1-0 MGKS Lubraniec 17 października, 14:00
Zjednoczeni Piotrków Kuj. 2-1 Wisła Dobrzyń 16 października, 15:00
Orzeł Służewo 2-0 Piast Bądkowo 17 października, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 1-2 Jagiellonka Nieszawa 17 października, 15:00
Kujawiak II Włocławek 5-0 Polonia Bytoń 17 października, 12:00
Cheko Skórzno 6-0 Wicher Wielgie 17 października, 15:00

 

Kolejka 11 - 23-24 października

 

Pauza: Cukrownik Fabianki.
 
Wicher Wielgie 7-2 Lech Dobre 24 października, 11:00
Polonia Bytoń 6-2 Cheko Skórzno 24 października, 14:00
Jagiellonka Nieszawa 1-2 Kujawiak II Włocławek 24 października, 14:00
Piast Bądkowo 2-1 Wiślanin Bobrowniki 24 października, 15:00
Wisła Dobrzyń 5-2 Orzeł Służewo 23 października, 14:00
MGKS Lubraniec 6-1 Zjednoczeni Piotrków Kuj. 23 października, 17:00
Tęcza Topólka 1-0 Zgoda Chodecz 24 października, 14:00

 

Kolejka 12 - 30-31 października

 

Pauza: Lech Dobre.
 
Zgoda Chodecz 4-3 Cukrownik Fabianki 31 października, 14:00
Zjednoczeni Piotrków Kuj. 4-2 Tęcza Topólka 30 października, 15:00
Orzeł Służewo 1-5 MGKS Lubraniec 31 października, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 4-1 Wisła Dobrzyń 31 października, 11:00
Kujawiak II Włocławek 8-0 Piast Bądkowo 31 października, 12:00
Cheko Skórzno 0-4 Jagiellonka Nieszawa 31 października, 11:00
Wicher Wielgie 1-1 Polonia Bytoń 31 października, 13:00

 

Kolejka 13 - 6-7 listopada

 

Pauza: Zgoda Chodecz.
 
Polonia Bytoń 4-1 Lech Dobre 7 listopada, 13:00
Jagiellonka Nieszawa 2-0 Wicher Wielgie 7 listopada, 14:00
Piast Bądkowo 3-1 Cheko Skórzno 7 listopada, 14:00
Wisła Dobrzyń 1-5 Kujawiak II Włocławek 7 listopada, 13:00
MGKS Lubraniec 5-4 Wiślanin Bobrowniki 6 listopada, 14:00
Tęcza Topólka 3-0 Orzeł Służewo 7 listopada, 14:00
(wo)
Goście nie dojechali na mecz
Cukrownik Fabianki 5-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 6 listopada, 13:00

 

Kolejka 14 - 11 listopada

 

Pauza: Zjednoczeni Piotrków Kujawski.
 
Lech Dobre 1-0 Zgoda Chodecz 11 listopada, 11:00
Orzeł Służewo 0-10 Cukrownik Fabianki 11 listopada, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 1-2 Tęcza Topólka 11 listopada, 11:00
Kujawiak II Włocławek 0-0 MGKS Lubraniec 11 listopada, 11:00
Cheko Skórzno 3-1 Wisła Dobrzyń 11 listopada, 11:00
Wicher Wielgie 1-0 Piast Bądkowo 11 listopada, 11:00
Polonia Bytoń 1-8 Jagiellonka Nieszawa 11 listopada, 13:00

 

Kolejka 15 - 13-14 listopada

 

Pauza: Orzeł Służewo.
 
Jagiellonka Nieszawa 5-0 Lech Dobre 14 listopada, 13:00
Piast Bądkowo 2-2 Polonia Bytoń 14 listopada, 14:00
Wisła Dobrzyń 2-0 Wicher Wielgie 13 listopada, 13:00
MGKS Lubraniec 7-2 Cheko Skórzno 14 listopada, 14:00
Tęcza Topólka 2-2 Kujawiak II Włocławek 14 listopada, 11:00
Cukrownik Fabianki 2-1 Wiślanin Bobrowniki 14 listopada, 13:00
Zgoda Chodecz 3-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 14 listopada, 13:00

 

Kolejka 16 - 20-21 kwietnia

 

Pauza: Wiślanin Bobrowniki.
 
Lech Dobre 2-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 20 kwietnia, 17:00
Zgoda Chodecz 4-0 Orzeł Służewo 20 kwietnia, 16:30
Cukrownik Fabianki 2-4 Kujawiak II Włocławek 21 kwietnia, 16:30
Tęcza Topólka 5-3 Cheko Skórzno 20 kwietnia, 18:00
MGKS Lubraniec 2-2 Wicher Wielgie 20 kwietnia, 17:00
Wisła Dobrzyń 6-2 Polonia Bytoń 20 kwietnia, 17:00
Piast Bądkowo 1-6 Jagiellonka Nieszawa 20 kwietnia, 17:00

 

Kolejka 17 - 26 marca

 

Pauza: Kujawiak II Włocławek.
 
Piast Bądkowo 3-2 Lech Dobre 26 marca, 11:00
Jagiellonka Nieszawa 5-1 Wisła Dobrzyń 26 marca, 11:00
Polonia Bytoń 1-4 MGKS Lubraniec 26 marca, 15:00
Wicher Wielgie 2-1 Tęcza Topólka 26 marca, 16:00
Cheko Skórzno 0-5 Cukrownik Fabianki 26 marca, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 1-1 Zgoda Chodecz 11 maja, 18:00
Orzeł Służewo 1-3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 26 marca, 12:00

 

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

 

Pauza: Cheko Skórzno.
 
Lech Dobre 2-4 Orzeł Służewo 2 kwietnia, 14:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-0 Wiślanin Bobrowniki 2 kwietnia, 15:00
Zgoda Chodecz 0-4 Kujawiak II Włocławek 18 maja, 17:30
Cukrownik Fabianki 2-2 Wicher Wielgie 2 kwietnia, 15:00
Tęcza Topólka 3-1 Polonia Bytoń 18 maja, 18:00
MGKS Lubraniec 4-0 Jagiellonka Nieszawa 2 kwietnia, 16:30
Wisła Dobrzyń 2-1 Piast Bądkowo 2 kwietnia, 15:00

 

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

 

Pauza: Wicher Wielgie.
 
Wisła Dobrzyń 7-2 Lech Dobre 9 kwietnia, 15:30
Piast Bądkowo 0-1 MGKS Lubraniec 9 kwietnia, 11:00
Jagiellonka Nieszawa 9-0 Tęcza Topólka 10 kwietnia, 14:00
Polonia Bytoń 4-3 Cukrownik Fabianki 10 kwietnia, 15:00
Cheko Skórzno 2-0 Zgoda Chodecz 9 kwietnia, 16:00
Kujawiak II Włocławek 7-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 10 kwietnia, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 3-1 Orzeł Służewo 10 kwietnia, 15:00

 

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

 

Pauza: Polonia Bytoń.
 
Lech Dobre 2-1 Wiślanin Bobrowniki 16 kwietnia, 14:00
Orzeł Służewo 1-3 Kujawiak II Włocławek 17 kwietnia, 14:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 5-2 Cheko Skórzno 16 kwietnia, 16:00
Zgoda Chodecz 2-1 Wicher Wielgie 17 kwietnia, 13:30
Cukrownik Fabianki 2-4 Jagiellonka Nieszawa 17 kwietnia, 11:00
Tęcza Topólka 3-2 Piast Bądkowo 17 kwietnia, 14:00
MGKS Lubraniec 4-1 Wisła Dobrzyń 16 kwietnia, 13:00

 

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

 

Pauza: Jagiellonka Nieszawa.
 
MGKS Lubraniec 3-0 Lech Dobre 23 kwietnia, 17:00
Wisła Dobrzyń 3-3 Tęcza Topólka 23 kwietnia, 11:00
Piast Bądkowo 5-1 Cukrownik Fabianki 24 kwietnia, 15:00
Polonia Bytoń 3-3 Zgoda Chodecz 24 kwietnia, 15:00
Wicher Wielgie 2-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 24 kwietnia, 15:00
Cheko Skórzno 3-3 Orzeł Służewo 23 kwietnia, 16:00
Kujawiak II Włocławek 4-0 Wiślanin Bobrowniki 24 kwietnia, 11:00

 

Kolejka 22 - 30 kwietnia

 

Pauza: Piast Bądkowo.
 
Lech Dobre 0-2 Kujawiak II Włocławek 1 maja, 16:30
Wiślanin Bobrowniki 1-1 Cheko Skórzno 30 kwietnia, 16:00
Orzeł Służewo 0-4 Wicher Wielgie 30 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-0 Polonia Bytoń 30 kwietnia, 16:00
Zgoda Chodecz 3-2 Jagiellonka Nieszawa 30 kwietnia, 15:00
Cukrownik Fabianki 6-3 Wisła Dobrzyń 30 kwietnia, 16:00
Tęcza Topólka 1-4 MGKS Lubraniec 30 kwietnia, 15:00

 

Kolejka 23 - 3 maja

 

Pauza: Wisła Dobrzyń.
 
Tęcza Topólka 3-2 Lech Dobre 3 maja, 11:00
MGKS Lubraniec 3-1 Cukrownik Fabianki 3 maja, 17:00
Piast Bądkowo 1-3 Zgoda Chodecz 3 maja, 15:00
Jagiellonka Nieszawa 5-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3 maja, 14:00
Polonia Bytoń 1-2 Orzeł Służewo 3 maja, 15:00
Wicher Wielgie 1-2 Wiślanin Bobrowniki 3 maja, 15:00
Cheko Skórzno 1-3 Kujawiak II Włocławek 3 maja, 16:00

 

Kolejka 24 - 7-8 maja

 

Pauza: MGKS Lubraniec.
 
Lech Dobre 4-0 Cheko Skórzno 7 maja, 15:00
Kujawiak II Włocławek 7-0 Wicher Wielgie 8 maja, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 3-0 Polonia Bytoń 8 maja, 11:00
Orzeł Służewo 0-3 Jagiellonka Nieszawa 8 maja, 14:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-0 Piast Bądkowo 7 maja, 17:00
Zgoda Chodecz 0-1 Wisła Dobrzyń 8 maja, 15:00
Cukrownik Fabianki 3-1 Tęcza Topólka 7 maja, 16:00

 

Kolejka 25 - 14-15 maja

 

Pauza: Tęcza Topólka.
 
Cukrownik Fabianki 3-2 Lech Dobre 14 maja, 16:00
MGKS Lubraniec 5-1 Zgoda Chodecz 14 maja, 17:00
Wisła Dobrzyń 3-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 14 maja, 16:00
Piast Bądkowo 3-1 Orzeł Służewo 14 maja, 11:00
Jagiellonka Nieszawa 4-1 Wiślanin Bobrowniki 14 maja, 18:00
Polonia Bytoń 2-8 Kujawiak II Włocławek 15 maja, 14:00
Wicher Wielgie 1-3 Cheko Skórzno 14 maja, 17:00

 

Kolejka 26 - 21-22 maja

 

Pauza: Cukrownik Fabianki.
 
Lech Dobre 2-2 Wicher Wielgie 21 maja, 16:00
Cheko Skórzno 2-1 Polonia Bytoń 21 maja, 16:00
Kujawiak II Włocławek 1-0 Jagiellonka Nieszawa 22 maja, 15:00
Wiślanin Bobrowniki 4-1 Piast Bądkowo 22 maja, 11:00
Orzeł Służewo 0-1 Wisła Dobrzyń 22 maja, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-1 MGKS Lubraniec 22 maja, 14:00
Zgoda Chodecz 3-3 Tęcza Topólka 21 maja, 17:00

 

Kolejka 27 - 26 maja

 

Pauza: Lech Dobre.
 
Cukrownik Fabianki 1-2 Zgoda Chodecz 26 maja, 16:30
Tęcza Topólka 1-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 26 maja, 16:00
MGKS Lubraniec 8-1 Orzeł Służewo 26 maja, 17:00
Wisła Dobrzyń 1-1 Wiślanin Bobrowniki 26 maja, 16:00
Piast Bądkowo 1-7 Kujawiak II Włocławek 26 maja, 16:00
Jagiellonka Nieszawa 13-2 Cheko Skórzno 26 maja, 15:00
Polonia Bytoń 1-5 Wicher Wielgie 26 maja, 16:00

 

Kolejka 28 - 29 maja

 

Pauza: Zgoda Chodecz.
 
Lech Dobre 1-0 Polonia Bytoń 29 maja, 16:00
Wicher Wielgie 2-8 Jagiellonka Nieszawa 29 maja, 15:00
Cheko Skórzno 3-0 Piast Bądkowo 29 maja, 15:00
Kujawiak II Włocławek 7-1 Wisła Dobrzyń 29 maja, 16:00
Wiślanin Bobrowniki 1-2 MGKS Lubraniec 29 maja, 15:00
Orzeł Służewo 4-3 Tęcza Topólka 29 maja, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4-2 Cukrownik Fabianki 29 maja, 17:00

 

Kolejka 29 - 4-5 czerwca

 

Pauza: Zjednoczeni Piotrków Kujawski.
 
Zgoda Chodecz 2-2 Lech Dobre 5 czerwca, 11:00
Cukrownik Fabianki 3-4 Orzeł Służewo 5 czerwca, 11:00
Tęcza Topólka 2-0 Wiślanin Bobrowniki 5 czerwca, 11:00
MGKS Lubraniec 2-4 Kujawiak II Włocławek 4 czerwca, 17:00
Wisła Dobrzyń 8-2 Cheko Skórzno 5 czerwca, 11:00
Piast Bądkowo 2-1 Wicher Wielgie 5 czerwca, 11:00
Jagiellonka Nieszawa 3-0 Polonia Bytoń 5 czerwca, 11:00
(wo)

 

Kolejka 30 - 12 czerwca

 

Pauza: Orzeł Służewo.
 
Lech Dobre 2-1 Jagiellonka Nieszawa 12 czerwca, 11:00
Polonia Bytoń 2-4 Piast Bądkowo 12 czerwca, 11:00
Wicher Wielgie 1-3 Wisła Dobrzyń 12 czerwca, 11:00
Cheko Skórzno 1-1 MGKS Lubraniec 12 czerwca, 11:00
Kujawiak II Włocławek 5-1 Tęcza Topólka 12 czerwca, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 1-8 Cukrownik Fabianki 12 czerwca, 11:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-1 Zgoda Chodecz 12 czerwca, 11:00

Logowanie

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
LKS Polonia Bytoń 0:8 KS Lubienianka Lubień Kujawski
LZS Kujawiak Kruszyn 3:3 GKS Ziemowit Osięciny
TS Orion Popowo 4:2 LZS Wiślanin Bobrowniki
WAP Włocławek 4:4 GKS Tęcza Topólka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21

Statystyki drużyny

Losowa galeria

27.08.2009 Polonia - Jagiellonka Nieszawa (puchar) 1-2
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 41, wczoraj: 73
ogółem: 1 594 583

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

Wyszukiwarka