Ludowy Klub Sportowy POLONIA Bytoń - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Polonia nie przystąpiła do rozgrywek B-klasy w sezonie 2015/2016.
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS Polonia BytońKS Lubienianka Lubień Kujawski
LKS Polonia Bytoń 0:8 KS Lubienianka Lubień Kujawski
2015-06-13, 17:30:00
Boisko w Morzycach
    relacja »

Kalendarium

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

27

07-2018

piątek

28

07-2018

sobota

29

07-2018

niedziela

Najnowsza galeria

Trening 12.08.2014
Ładowanie...

Sport.pl

A-klasa: sezon 2003/2004

Klasa A 2003/2004, grupa: Włocławek
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Kujawiak Kowal 26 64 21 1 4 71-24 11 1 1 29-11 10 0 3 42-13            
2.  Jagiellonka Nieszawa 26 62 20 2 4 89-19 10 0 3 57-12 10 2 1 32-7            
3.  Cukrownik Fabianki 26 57 17 6 3 82-35 11 2 0 55-13 6 4 3 27-22            
4.  MGKS Lubraniec 26 45 14 3 9 67-38 10 1 2 44-16 4 2 7 23-22            
5.  Tęcza Topólka 26 41 13 2 11 44-57 10 1 2 23-12 3 1 9 21-45            
6.  Zgoda Chodecz 26 40 12 4 10 59-60 7 2 4 30-29 5 2 6 29-31            
7.  Wisła Dobrzyń 26 37 11 4 11 55-64 7 2 4 35-28 4 2 7 20-36            
8.  Orzeł Służewo 26 35 11 2 13 54-53 7 1 5 33-23 4 1 8 21-30            
9.  Polonia Bytoń 26 34 9 7 10 40-63 6 3 4 21-27 3 4 6 19-36            
10.  Wiślanin Bobrowniki 26 26 8 2 16 32-46 6 1 6 23-20 2 1 10 9-26            
11.  Cheko Skórzno 26 25 6 7 13 43-68 4 4 5 26-30 2 3 8 17-38            
12.  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 26 21 6 3 17 41-73 6 2 5 30-26 0 1 12 11-47            
13.  Piast Bądkowo 26 19 5 4 17 38-64 4 3 6 20-26 1 1 11 18-38            
14.  Ogończyk Kikół 26 15 4 3 19 41-92 4 2 7 24-33 0 1 12 17-59            

 

     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14 
 1  Kujawiak Kowal      0-4  0-0  2-0  4-1  1-0  3-1  3-1  1-0  1-0  2-0  4-0  3-2  5-2 
 2  Jagiellonka Nieszawa 0-2       3-4  2-0  6-2  2-0  6-0  1-2  12-0  5-0  6-0  4-1  3-0  7-1 
 3  Cukrownik Fabianki 3-0  1-0       4-1  9-1  5-1  2-2  3-2  4-1  3-0  2-2  7-2  2-0  10-1 
 4  MGKS Lubraniec 1-6  0-1  1-1       5-0  3-2  5-0  3-1  6-1  3-0  7-1  4-2  2-0  4-1 
 5  Tęcza Topólka 1-0  1-1  0-1  5-2       3-2  1-0  0-2  3-0*  2-1  3-2  1-0  2-1  1-0 
 6  Zgoda Chodecz 0-3  1-5  1-3  1-3  6-5       4-3  6-3  1-1  3-1  3-1  3-1  1-0  0-0 
 7  Wisła Dobrzyń 2-4  1-3  4-1  1-0  2-1  4-5       2-0  1-2  1-1  2-1  4-1  4-4  7-5 
 8  Orzeł Służewo 0-2  0-3  1-1  0-4  1-0  5-1  5-0       2-1  0-1  2-4  5-1  7-3  5-2 
 9  Polonia Bytoń 0-6  1-6  3-2  1-0  0-1  2-2  2-0  2-3       2-1  1-1  1-1  3-2  3-2 
 10  Wiślanin Bobrowniki 1-3  0-2  1-2  0-2  2-1  1-2  0-1  1-0  3-3       3-0*  3-1  4-2  4-1 
 11  Cheko Skórzno 0-6  1-1  1-1  0-0  3-5  0-5  2-4  1-3  1-1  2-1       5-0  4-1  6-2 
 12  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-5  1-2  5-3  3-2  1-2  2-3  3-3  2-0  1-1  1-2  5-2       3-1  2-0 
 13  Piast Bądkowo 2-1  0-2  1-6  1-1  2-2  1-4  2-3  3-3  0-2  2-1  0-1  1-0       5-0 
 14  Ogończyk Kikół 2-4  0-2  1-2  2-8  4-0  2-2  1-3  3-1  1-6  1-0  2-2  5-1  0-2      

 

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

 

Zjednoczeni Piotrków Kujawski 5-2 Cheko Skórzno  
Polonia Bytoń 1-0 MGKS Lubraniec  
Zgoda Chodecz 4-3 Wisła Dobrzyń  
Jagiellonka Nieszawa 6-2 Tęcza Topólka  
Wiślanin Bobrowniki 4-2 Piast Bądkowo  
Cukrownik Fabianki 3-2 Orzeł Służewo  
Ogończyk Kikół 2-4 Kujawiak Kowal  

 

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

 

Cheko Skórzno 0-6 Kujawiak Kowal  
Orzeł Służewo 5-2 Ogończyk Kikół  
Piast Bądkowo 1-6 Cukrownik Fabianki  
Tęcza Topólka 2-1 Wiślanin Bobrowniki  
Wisła Dobrzyń 1-3 Jagiellonka Nieszawa  
MGKS Lubraniec 3-2 Zgoda Chodecz  
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-1 Polonia Bytoń  

 

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

 

Polonia Bytoń 1-1 Cheko Skórzno  
Zgoda Chodecz 3-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski  
Jagiellonka Nieszawa 2-0 MGKS Lubraniec  
Wiślanin Bobrowniki 0-1 Wisła Dobrzyń  
Cukrownik Fabianki 9-1 Tęcza Topólka  
Ogończyk Kikół 0-2 Piast Bądkowo  
Kujawiak Kowal 3-1 Orzeł Służewo  

 

Kolejka 4 - 6-7 września

 

Cheko Skórzno 1-3 Orzeł Służewo  
Piast Bądkowo 2-1 Kujawiak Kowal  
Tęcza Topólka 1-0 Ogończyk Kikół  
Wisła Dobrzyń 4-1 Cukrownik Fabianki  
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-2 Jagiellonka Nieszawa  
Polonia Bytoń 2-2 Zgoda Chodecz  
Wiślanin Bobrowniki 0-2 MGKS Lubraniec  

 

Kolejka 5 - 13-14 września

 

Zgoda Chodecz 3-1 Cheko Skórzno  
Jagiellonka Nieszawa 12-0 Polonia Bytoń  
Wiślanin Bobrowniki 3-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski  
Cukrownik Fabianki 4-1 MGKS Lubraniec  
Ogończyk Kikół 1-3 Wisła Dobrzyń  
Kujawiak Kowal 4-1 Tęcza Topólka  
Orzeł Służewo 7-3 Piast Bądkowo  

 

Kolejka 6 - 20-21 września

 

Cheko Skórzno 4-1 Piast Bądkowo  
Tęcza Topólka 0-2 Orzeł Służewo  
Wisła Dobrzyń 2-4 Kujawiak Kowal  
MGKS Lubraniec 4-1 Ogończyk Kikół  
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 5-3 Cukrownik Fabianki  
Polonia Bytoń 2-1 Wiślanin Bobrowniki  
Zgoda Chodecz 1-5 Jagiellonka Nieszawa  

 

Kolejka 7 - 27-28 września

 

Jagiellonka Nieszawa 6-0 Cheko Skórzno  
Wiślanin Bobrowniki 1-2 Zgoda Chodecz  
Cukrownik Fabianki 4-1 Polonia Bytoń  
Ogończyk Kikół 5-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski  
Kujawiak Kowal 2-0 MGKS Lubraniec  
Orzeł Służewo 5-0 Wisła Dobrzyń  
Piast Bądkowo 2-2 Tęcza Topólka  

 

Kolejka 8 - 4-5 października

 

Cheko Skórzno 3-5 Tęcza Topólka  
Wisła Dobrzyń 4-4 Piast Bądkowo  
MGKS Lubraniec 3-1 Orzeł Służewo  
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-5 Kujawiak Kowal  
Polonia Bytoń 3-2 Ogończyk Kikół  
Zgoda Chodecz 1-3 Cukrownik Fabianki  
Jagiellonka Nieszawa 5-0 Wiślanin Bobrowniki  

 

Kolejka 9 - 11-12 października

 

Wiślanin Bobrowniki 3-0 Cheko Skórzno  
(wo)
na boisku 0-3
Cukrownik Fabianki 1-0 Jagiellonka Nieszawa  
Ogończyk Kikół 2-2 Zgoda Chodecz  
Kujawiak Kowal 1-0 Polonia Bytoń  
Orzeł Służewo 5-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski  
Piast Bądkowo 1-1 MGKS Lubraniec  
Tęcza Topólka 1-0 Wisła Dobrzyń  

 

Kolejka 10 - 18-19 października

 

Cheko Skórzno 2-4 Wisła Dobrzyń  
MGKS Lubraniec 5-0 Tęcza Topólka  
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-1 Piast Bądkowo  
Polonia Bytoń 2-3 Orzeł Służewo  
Zgoda Chodecz 0-3 Kujawiak Kowal  
Jagiellonka Nieszawa 7-1 Ogończyk Kikół  
Wiślanin Bobrowniki 1-2 Cukrownik Fabianki  

 

Kolejka 11 - 25-26 października

 

Cukrownik Fabianki 2-2 Cheko Skórzno  
Ogończyk Kikół 1-0 Wiślanin Bobrowniki  
Kujawiak Kowal 0-4 Jagiellonka Nieszawa  
Orzeł Służewo 5-1 Zgoda Chodecz  
Piast Bądkowo 0-2 Polonia Bytoń  
Tęcza Topólka 1-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski  
Wisła Dobrzyń 1-0 MGKS Lubraniec  

 

Kolejka 12 - 2 listopada

 

Cheko Skórzno 0-0 MGKS Lubraniec  
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-3 Wisła Dobrzyń  
Polonia Bytoń 0-1 Tęcza Topólka  
Zgoda Chodecz 1-0 Piast Bądkowo  
Jagiellonka Nieszawa 1-2 Orzeł Służewo  
Wiślanin Bobrowniki 1-3 Kujawiak Kowal  
Cukrownik Fabianki 10-1 Ogończyk Kikół 11 listopada

 

Kolejka 13 - 8-9 listopada

 

Ogończyk Kikół 2-2 Cheko Skórzno  
Kujawiak Kowal 0-0 Cukrownik Fabianki  
Orzeł Służewo 0-1 Wiślanin Bobrowniki  
Piast Bądkowo 0-2 Jagiellonka Nieszawa  
Tęcza Topólka 3-2 Zgoda Chodecz  
Wisła Dobrzyń 1-2 Polonia Bytoń  
MGKS Lubraniec 4-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski  

 

Kolejka 14

 

Cheko Skórzno 5-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski  
MGKS Lubraniec 6-1 Polonia Bytoń  
Wisła Dobrzyń 4-5 Zgoda Chodecz  
Tęcza Topólka 1-1 Jagiellonka Nieszawa  
przełożony ze względu na zły stan boiska
Piast Bądkowo 2-1 Wiślanin Bobrowniki  
Orzeł Służewo 1-1 Cukrownik Fabianki  
Kujawiak Kowal 5-2 Ogończyk Kikół  

 

Kolejka 15

 

Kujawiak Kowal 2-0 Cheko Skórzno  
Ogończyk Kikół 3-1 Orzeł Służewo  
Cukrownik Fabianki 2-0 Piast Bądkowo  
Wiślanin Bobrowniki 2-1 Tęcza Topólka  
Jagiellonka Nieszawa 6-0 Wisła Dobrzyń  
Zgoda Chodecz 1-3 MGKS Lubraniec  
Polonia Bytoń 1-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski  

 

Kolejka 16

 

Cheko Skórzno 1-1 Polonia Bytoń  
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-3 Zgoda Chodecz  
MGKS Lubraniec 0-1 Jagiellonka Nieszawa  
Wisła Dobrzyń 1-1 Wiślanin Bobrowniki  
Tęcza Topólka 0-1 Cukrownik Fabianki  
Piast Bądkowo 5-0 Ogończyk Kikół  
Orzeł Służewo 0-2 Kujawiak Kowal  

 

Kolejka 17 - 10 kwietnia

 

MGKS Lubraniec 3-0 Wiślanin Bobrowniki  
Orzeł Służewo 2-4 Cheko Skórzno  
Kujawiak Kowal 3-2 Piast Bądkowo  
Ogończyk Kikół 4-0 Tęcza Topólka  
Cukrownik Fabianki 2-2 Wisła Dobrzyń  
Jagiellonka Nieszawa 4-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski  
Zgoda Chodecz 1-1 Polonia Bytoń  

 

Kolejka 18

 

Cheko Skórzno 0-5 Zgoda Chodecz  
Polonia Bytoń 1-6 Jagiellonka Nieszawa  
Zjednoczeni Piotrków Kuj. 1-2 Wiślanin Bobrowniki  
MGKS Lubraniec 1-1 Cukrownik Fabianki  
Wisła Dobrzyń 7-5 Ogończyk Kikół  
Tęcza Topólka 1-0 Kujawiak Kowal  
Piast Bądkowo 3-3 Orzeł Służewo  

 

Kolejka 19

 

Piast Bądkowo 0-1 Cheko Skórzno  
Orzeł Służewo 1-0 Tęcza Topólka  
Kujawiak Kowal 3-1 Wisła Dobrzyń  
Ogończyk Kikół 2-8 MGKS Lubraniec  
Cukrownik Fabianki 7-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski  
Wiślanin Bobrowniki 3-3 Polonia Bytoń  
Jagiellonka Nieszawa 2-0 Zgoda Chodecz  

 

Kolejka 20

 

Cheko Skórzno 1-1 Jagiellonka Nieszawa  
Zgoda Chodecz 3-1 Wiślanin Bobrowniki  
Polonia Bytoń 3-2 Cukrownik Fabianki  
Zjednoczeni Piotrków Kuj. 2-0 Ogończyk Kikół  
MGKS Lubraniec 1-6 Kujawiak Kowal  
Wisła Dobrzyń 2-0 Orzeł Służewo  
Tęcza Topólka 2-1 Piast Bądkowo  

 

Kolejka 21

 

Tęcza Topólka 3-2 Cheko Skórzno  
Piast Bądkowo 2-3 Wisła Dobrzyń  
Orzeł Służewo 0-4 MGKS Lubraniec  
Kujawiak Kowal 4-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski  
Ogończyk Kikół 1-6 Polonia Bytoń  
Cukrownik Fabianki 5-1 Zgoda Chodecz  
Wiślanin Bobrowniki 0-2 Jagiellonka Nieszawa  

 

Kolejka 22

 

Cheko Skórzno 2-1 Wiślanin Bobrowniki  
Jagiellonka Nieszawa 3-4 Cukrownik Fabianki  
Zgoda Chodecz 0-0 Ogończyk Kikół  
Polonia Bytoń 0-6 Kujawiak Kowal  
Zjednoczeni Piotrków Kuj. 2-0 Orzeł Służewo  
MGKS Lubraniec 2-0 Piast Bądkowo  
Wisła Dobrzyń 2-1 Tęcza Topólka  

 

Kolejka 23

 

Wisła Dobrzyń 2-1 Cheko Skórzno  
Tęcza Topólka 5-2 MGKS Lubraniec  
Piast Bądkowo 1-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski  
Orzeł Służewo 2-1 Polonia Bytoń  
Kujawiak Kowal 1-0 Zgoda Chodecz  
Ogończyk Kikół 0-2 Jagiellonka Nieszawa  
Cukrownik Fabianki 3-0 Wiślanin Bobrowniki  

 

Kolejka 24

 

Cheko Skórzno 1-1 Cukrownik Fabianki  
Wiślanin Bobrowniki 4-1 Ogończyk Kikół  
Jagiellonka Nieszawa 0-2 Kujawiak Kowal  
Zgoda Chodecz 6-3 Orzeł Służewo  
Polonia Bytoń 3-2 Piast Bądkowo  
Zjednoczeni Piotrków Kuj. 1-2 Tęcza Topólka  
MGKS Lubraniec 5-0 Wisła Dobrzyń  

 

Kolejka 25

 

MGKS Lubraniec 7-1 Cheko Skórzno  
Wisła Dobrzyń 4-1 Zjednoczeni Piotrków Kuj.  
Tęcza Topólka 3-0 Polonia Bytoń  
(wo)
mecz został przerwany w 65 min. przy wyniku 0:0, po tym jak zawodnik gości uderzył sędziego zawodów
Piast Bądkowo 1-4 Zgoda Chodecz  
Orzeł Służewo 0-3 Jagiellonka Nieszawa  
Kujawiak Kowal 1-0 Wiślanin Bobrowniki  
Ogończyk Kikół 1-2 Cukrownik Fabianki  

 

Kolejka 26

 

Cheko Skórzno 6-2 Ogończyk Kikół  
Cukrownik Fabianki 3-0 Kujawiak Kowal  
Wiślanin Bobrowniki 1-0 Orzeł Służewo  
Jagiellonka Nieszawa 3-0 Piast Bądkowo  
Zgoda Chodecz 6-5 Tęcza Topólka  
Polonia Bytoń 2-0 Wisła Dobrzyń  
Zjednoczeni Piotrków Kuj.i 3-2 MGKS Lubraniec

  

Logowanie

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
LKS Polonia Bytoń 0:8 KS Lubienianka Lubień Kujawski
LZS Kujawiak Kruszyn 3:3 GKS Ziemowit Osięciny
TS Orion Popowo 4:2 LZS Wiślanin Bobrowniki
WAP Włocławek 4:4 GKS Tęcza Topólka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21

Statystyki drużyny

Losowa galeria

7.10.12 Polonia - Wisła Dobrzyń 1:2
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 68, wczoraj: 73
ogółem: 1 594 610

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

Wyszukiwarka