Ludowy Klub Sportowy POLONIA Bytoń - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Polonia nie przystąpiła do rozgrywek B-klasy w sezonie 2015/2016.
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS Polonia BytońKS Lubienianka Lubień Kujawski
LKS Polonia Bytoń 0:8 KS Lubienianka Lubień Kujawski
2015-06-13, 17:30:00
Boisko w Morzycach
    relacja »

Kalendarium

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa

26

07-2018

czwartek

27

07-2018

piątek

28

07-2018

sobota

29

07-2018

niedziela

Najnowsza galeria

Trening 12.08.2014
Ładowanie...

Sport.pl

B-klasa: sezon 2008/2009

Rozgrywki Ligowe/Pucharowe/Sparingi

 

Sezon: 2008/2009

 

Tabela ligowa

Poz.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Wygrane

Remisy

Porażki

Bramki

Bilans
bramkowy

1. Lider Włocławek 22 64 21 1 0 121 - 10 111
2. GKS Baruchowo 22 43 13 4 5 75 - 35 40
3. Grot Kowalki 22 40 12 4 6 50 - 35 15
4. Tłuchovia Tłuchowo 22 36 11 3 8 55 - 43 12
5. LKS POLONIA Bytoń 22 33 10 3 9 48 - 52 -4
6. Kujawiak Kruszyn 22 33 9 6 7 47 - 53 -6
7. Start Stawki 22 30 9 3 10 45 - 48 -3
8. Skrwa Skrwilno 22 29 8 5 9 34 - 43 -9
9. Ogończyk Kikół 22 25 7 4 11 34 - 51 -17
10. Orion Popowo 22 18 4 6 12 30 - 69 -39
11. Cukrownik II Fabianki 22 12 2 6 14 31 - 62 -31
12. Wiślanin Bobrowniki 22 9 2 3 17 27 - 97 -70



Terminarz:

 

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

 

Skrwa Skrwilno 0-3 Polonia Bytoń 23 sierpnia
Lider Włocławek 9-1 Orion Popowo  
Grot Kowalki 3-0 Tłuchovia Tłuchowo  
(wo)
GKS Baruchowo 6-2 Cukrownik II Fabianki  
Start Stawki 6-1 Wiślanin Bobrowniki  
Ogończyk Kikół 2-4 Kujawiak Kruszyn  

 

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

 

Polonia Bytoń 5-1 Kujawiak Kruszyn 31 sierpnia
Wiślanin Bobrowniki 0-2 Ogończyk Kikół  
Cukrownik II Fabianki 0-1 Start Stawki  
Tłuchovia Tłuchowo 1-2 GKS Baruchowo  
Orion Popowo 1-1 Grot Kowalki  
Skrwa Skrwilno 0-4 Lider Włocławek  

 

Kolejka 3 - 6-7 września

 

Lider Włocławek 13-0 Polonia Bytoń 7 września
Grot Kowalki 0-2 Skrwa Skrwilno  
GKS Baruchowo 9-2 Orion Popowo  
Start Stawki 7-1 Tłuchovia Tłuchowo 8-9 listopada
Ogończyk Kikół 3-0 Cukrownik II Fabianki  
Kujawiak Kruszyn 4-1 Wiślanin Bobrowniki  

 

Kolejka 4 - 13-14 września

 

Polonia Bytoń 4-1 Wiślanin Bobrowniki 14 września
Cukrownik II Fabianki 2-4 Kujawiak Kruszyn  
Tłuchovia Tłuchowo 1-4 Ogończyk Kikół  
Orion Popowo 0-2 Start Stawki  
Skrwa Skrwilno 1-4 GKS Baruchowo  
Grot Kowalki 1-9 Lider Włocławek  

 

Kolejka 5 - 20-21 września

 

Grot Kowalki 0-0 Polonia Bytoń 21 września
Start Stawki 3-0 Skrwa Skrwilno  
(wo)
goście nie dojechali
Ogończyk Kikół 1-1 Orion Popowo  
Kujawiak Kruszyn 3-2 Tłuchovia Tłuchowo  
Wiślanin Bobrowniki 1-1 Cukrownik II Fabianki  
Lider Włocławek 9-2 GKS Baruchowo  

 

Kolejka 6 - 27-28 września

 

Polonia Bytoń 5-1 Cukrownik II Fabianki 28 września
Tłuchovia Tłuchowo 4-2 Wiślanin Bobrowniki  
Orion Popowo 2-2 Kujawiak Kruszyn  
Skrwa Skrwilno 2-0 Ogończyk Kikół  
Lider Włocławek 5-0 Start Stawki  
Grot Kowalki 1-5 GKS Baruchowo  

 

Kolejka 7 - 4-5 października

 

GKS Baruchowo 2-0 Polonia Bytoń 5 października
Start Stawki 0-2 Grot Kowalki  
Ogończyk Kikół 0-5 Lider Włocławek  
Kujawiak Kruszyn 3-1 Skrwa Skrwilno  
Wiślanin Bobrowniki 3-2 Orion Popowo  
Cukrownik II Fabianki 1-2 Tłuchovia Tłuchowo  

 

Kolejka 8 - 11-12 października

 

Polonia Bytoń 1-3 Tłuchovia Tłuchowo 12 października
Orion Popowo 1-0 Cukrownik II Fabianki  
Skrwa Skrwilno 0-1 Wiślanin Bobrowniki  
W Rypinie
Lider Włocławek 3-1 Kujawiak Kruszyn  
Grot Kowalki 3-0 Ogończyk Kikół  
W Nadrożu
GKS Baruchowo 3-0 Start Stawki  
W Kruszynie

 

Kolejka 9 - 18-19 października

 

Start Stawki 4-1 Polonia Bytoń 19 października
Ogończyk Kikół 2-2 GKS Baruchowo  
Kujawiak Kruszyn 1-1 Grot Kowalki  
Wiślanin Bobrowniki 1-9 Lider Włocławek  
Cukrownik II Fabianki 2-2 Skrwa Skrwilno  
Tłuchovia Tłuchowo 7-0 Orion Popowo  

 

Kolejka 10 - 25-26 października

 

Polonia Bytoń 2-1 Orion Popowo 26 października
Skrwa Skrwilno 2-0 Tłuchovia Tłuchowo  
Lider Włocławek 7-0 Cukrownik II Fabianki  
Grot Kowalki 6-2 Wiślanin Bobrowniki  
GKS Baruchowo 3-0 Kujawiak Kruszyn  
(wo)
mecz przerwany w 65. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania zespołu gości
Start Stawki 3-5 Ogończyk Kikół  

 

Kolejka 11 - 2 listopada

 

Ogończyk Kikół 0-3 Polonia Bytoń 2 listopada
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Kujawiak Kruszyn 1-0 Start Stawki  
Wiślanin Bobrowniki 2-2 GKS Baruchowo  
Cukrownik II Fabianki 0-0 Grot Kowalki  
Tłuchovia Tłuchowo 2-4 Lider Włocławek  
Orion Popowo 2-3 Skrwa Skrwilno  

 

Kolejka 12 - 4-5 kwietnia

 

Polonia Bytoń 1-3 Skrwa Skrwilno 5 kwietnia
Orion Popowo 0-1 Lider Włocławek  
Tłuchovia Tłuchowo 5-0 Grot Kowalki  
Cukrownik II Fabianki 2-2 GKS Baruchowo  
Wiślanin Bobrowniki 1-2 Start Stawki  
Kujawiak Kruszyn 1-0 Ogończyk Kikół  

 

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

 

Kujawiak Kruszyn 4-4 Polonia Bytoń 19 kwietnia
Ogończyk Kikół 5-3 Wiślanin Bobrowniki  
Start Stawki 3-3 Cukrownik II Fabianki  
GKS Baruchowo 1-4 Tłuchovia Tłuchowo  
Grot Kowalki 6-0 Orion Popowo  
Lider Włocławek 5-0 Skrwa Skrwilno  

 

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

 

Polonia Bytoń 0-0 Lider Włocławek 26 kwietnia
Skrwa Skrwilno 2-1 Grot Kowalki  
Orion Popowo 1-7 GKS Baruchowo  
Tłuchovia Tłuchowo 6-0 Start Stawki  
Cukrownik II Fabianki 1-1 Ogończyk Kikół  
Wiślanin Bobrowniki 2-3 Kujawiak Kruszyn  

 

Kolejka 15 - 2-3 maja

 

Lider Włocławek 1-0 Grot Kowalki  
W Nadrożu
Wiślanin Bobrowniki 1-6 Polonia Bytoń 3 maja
Kujawiak Kruszyn 4-0 Cukrownik II Fabianki  
Ogończyk Kikół 0-0 Tłuchovia Tłuchowo  
Start Stawki 1-1 Orion Popowo  
GKS Baruchowo 1-1 Skrwa Skrwilno  

 

Kolejka 16 - 9-10 maja

 

GKS Baruchowo 0-1 Lider Włocławek  
We Włocławku
Polonia Bytoń 1-2 Grot Kowalki 10 maja
Skrwa Skrwilno 2-2 Start Stawki  
Orion Popowo 2-0 Ogończyk Kikół  
Tłuchovia Tłuchowo 2-2 Kujawiak Kruszyn  
Cukrownik II Fabianki 2-0 Wiślanin Bobrowniki  

 

Kolejka 17 - 16-17 maja

 

Cukrownik II Fabianki 4-6 Polonia Bytoń 17 maja
Wiślanin Bobrowniki 2-3 Tłuchovia Tłuchowo  
Kujawiak Kruszyn 2-2 Orion Popowo  
Ogończyk Kikół 4-3 Skrwa Skrwilno  
Start Stawki 0-3 Lider Włocławek  
GKS Baruchowo 1-2 Grot Kowalki  

 

Kolejka 18 - 23-24 maja

 

Polonia Bytoń 2-1 GKS Baruchowo 23 maja
Grot Kowalki 3-0 Start Stawki  
Lider Włocławek 5-0 Ogończyk Kikół  
Skrwa Skrwilno 2-2 Kujawiak Kruszyn  
Orion Popowo 3-1 Wiślanin Bobrowniki  
Tłuchovia Tłuchowo 5-1 Cukrownik II Fabianki  

 

Kolejka 19 - 30-31 maja

 

Tłuchovia Tłuchowo 3-1 Polonia Bytoń 31 maja
Cukrownik II Fabianki 6-1 Orion Popowo  
Wiślanin Bobrowniki 2-2 Skrwa Skrwilno  
Kujawiak Kruszyn 0-1 Lider Włocławek  
Ogończyk Kikół 2-5 Grot Kowalki  
Start Stawki 1-6 GKS Baruchowo  

 

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

 

Polonia Bytoń 0-2 Start Stawki 7 czerwca
GKS Baruchowo 5-0 Ogończyk Kikół  
Grot Kowalki 7-3 Kujawiak Kruszyn  
Lider Włocławek 20-0 Wiślanin Bobrowniki  
Skrwa Skrwilno 2-1 Cukrownik II Fabianki  
Orion Popowo 2-2 Tłuchovia Tłuchowo  

 

Kolejka 21 - 14 czerwca

 

Orion Popowo 5-1 Polonia Bytoń 14 czerwca
Tłuchovia Tłuchowo 2-1 Skrwa Skrwilno  
Cukrownik II Fabianki 2-3 Lider Włocławek  
Wiślanin Bobrowniki 0-3 Grot Kowalki  
(wo)
Kujawiak Kruszyn - GKS Baruchowo  
mecz przerwany w 87. minucie przy stanie 1-3 z powodu znieważenia sędziów
Ogończyk Kikół 2-0 Start Stawki  

 

Kolejka 22 - 21 czerwca
Polonia Bytoń 2-1 Ogończyk Kikół 21 czerwca
Start Stawki 8-2 Kujawiak Kruszyn  
GKS Baruchowo 8-0 Wiślanin Bobrowniki  
Grot Kowalki 3-0 Cukrownik II Fabianki  
Lider Włocławek 4-0 Tłuchovia Tłuchowo  
Skrwa Skrwilno 3-0 Orion Popowo  
(wo)

 

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych:

Sezon: 2008/2009

 

Lp.

Nazwisko i imię

Pozycja

Mecze

Bramki

Asysty

Łączny czas gry

Czas gry/mecz

1.

Adamkiewicz Paweł

pomocnik

11

5

3

975

89

2.

Danielewski Łukasz

pomocnik/napastnik

10

1

0

900

90

3.

Dobrzycki Sebastian

bramkarz

0

0

0

0

0

4.

Dybalski Łukasz

obrońca

13

1

2

1170

90

5.

Dzierżawski Michał

napastnik

15

13

8

1307

88

6.

Głowacki Radosław

napastnik

1

0

0

90

90

7.

Janus Damian

obrońca

2

0

0

180

90

8.

Jarmusz Rafał

napastnik

4

5

0

310

78

9.

Kiciński Łukasz

obrońca/pomocnik

3

0

0

270

90

101.

Klonowski Waldemar

pomocnik/napastnik

8

2

1

470

59

11.

Lewandowski Paweł

pomocnik

12

2

1

1060

89

12.

Litka Damian

pomocnik

15

7

1

1350

90

13.

Maciejczak Dariusz

pomocnik

5

0

0

355

71

14.

Maciejczak Sławomir

obrońca

2

0

0

180

90

15.

Olejniczak Mariusz

pomocnik

6

0

0

430

72

16.

Pasturczak Szymon

pomocnik

8

2

0

505

64

17.

Polak Arkadiusz

pomocnik

4

0

0

125

32

18.

Polak Mateusz

bramkarz

1

0

0

20

20

19.

Stępiński Robert

bramkarz

11

0

2

990

90

20.

Woźniak Kamil

obrońca

12

0

0

1025

86

21.

Woźniak Radosław

obrońca

2

0

0

180

90

22.

Wódkowski Lesław

obrońca/pomocnik

2

0

0

135

68

23.

Wódkowski Marcin

obrońca

13

3

1

1125

87

24.

Zaborowski Rafał

napastnik

5

2

0

320

64

 

Trener:  Piotr Wojciechowski

Kierownik drużyny:  Stefan Górski

 

 

STATYSTYKI

 

 

Spotkania u siebie:

 

 

Poz.

Nazwa drużyny

Meczów

Pkt.

Wyg.

Rem.

Por.

Bramki

Bilans
bramkowy

1.

Lider Włocławek

11

33

11

0

0

81 - 4

+77

2.

GKS Baruchowo

11

22

7

1

3

39 - 12

+27

3.

Tłuchovia Tłuchowo

11

22

7

1

3

38 - 17

+21

4.

Grot Kowalki

11

22

7

1

3

33 - 21

+12

5.

Kujawiak Kruszyn

11

21

6

3

2

23 - 15

+8

6.

Ludowy Klub Sportowy POLONIA Bytoń

11

19

6

1

4

23 - 16

+7

7.

Start Stawki

11

17

5

2

4

36 - 25

+11

8.

Skrwa Skrwilno

11

17

5

2

4

16 - 18

-2

9.

Orion Popowo

11

15

4

3

4

19 - 20

-1

10.

Ogończyk Kikół

11

15

4

3

4

21 - 26

-5

11.

Cukrownik II Fabianki

11

10

2

4

5

22 - 22

0

12.

Wiślanin Bobrowniki

11

6

1

3

7

15 - 35

-20

 

 

 

Spotkania wyjazdowe:

 

 

Poz.

Nazwa drużyny

Meczów

Pkt.

Wyg.

Rem.

Por.

Bramki

Bilans
bramkowy

1.

Lider Włocławek

11

31

10

1

0

40 - 6

+34

2.

GKS Baruchowo

11

21

6

3

2

36 - 23

+13

3.

Grot Kowalki

11

18

5

3

3

17 - 14

+3

4.

Tłuchovia Tłuchowo

11

14

4

2

5

17 - 26

-9

5.

Ludowy Klub Sportowy POLONIA Bytoń

11

14

4

2

5

25 - 36

-11

6.

Start Stawki

11

13

4

1

6

9 - 23

-14

7.

Skrwa Skrwilno

11

12

3

3

5

18 - 25

-7

8.

Kujawiak Kruszyn

11

12

3

3

5

23 - 38

-15

9.

Ogończyk Kikół

11

10

3

1

7

13 - 25

-12

10.

Orion Popowo

11

3

0

3

8

11 - 49

-38

11.

Wiślanin Bobrowniki

11

3

1

0

10

12 - 62

-50

12.

Cukrownik II Fabianki

11

2

0

2

9

9 - 40

-31

 

 

 

Tabela - runda jesienna:

 

 

Poz.

Nazwa drużyny

Meczów

Pkt.

Wyg.

Rem.

Por.

Bramki

Bilans
bramkowy

1.

Lider Włocławek

11

33

11

0

0

77 - 8

+69

2.

GKS Baruchowo

11

26

8

2

1

40 - 20

+20

3.

Kujawiak Kruszyn

11

20

6

2

3

23 - 22

+1

4.

Ludowy Klub Sportowy POLONIA Bytoń

11

19

6

1

4

24 - 26

-2

5.

Start Stawki

11

18

6

0

5

26 - 19

+7

6.

Grot Kowalki

11

16

4

4

3

18 - 20

-2

7.

Ogończyk Kikół

11

14

4

2

5

19 - 24

-5

8.

Skrwa Skrwilno

11

13

4

1

6

13 - 22

-9

9.

Tłuchovia Tłuchowo

11

12

4

0

7

23 - 29

-6

10.

Wiślanin Bobrowniki

11

8

2

2

7

15 - 40

-25

11.

Orion Popowo

11

6

1

3

7

13 - 39

-26

12.

Cukrownik II Fabianki

11

3

0

3

8

9 - 32

-23

 

 

 

Tabela - runda wiosenna:

 

 

Poz.

Nazwa drużyny

Meczów

Pkt.

Wyg.

Rem.

Por.

Bramki

Bilans
bramkowy

1.

Lider Włocławek

11

31

10

1

0

44 - 2

+42

2.

Tłuchovia Tłuchowo

11

24

7

3

1

32 - 14

+18

3.

Grot Kowalki

11

24

8

0

3

32 - 15

+17

4.

GKS Baruchowo

11

17

5

2

4

35 - 15

+20

5.

Skrwa Skrwilno

11

16

4

4

3

21 - 21

0

6.

Ludowy Klub Sportowy POLONIA Bytoń

11

14

4

2

5

24 - 26

-2

7.

Kujawiak Kruszyn

11

13

3

4

4

23 - 31

-8

8.

Start Stawki

11

12

3

3

5

19 - 29

-10

9.

Orion Popowo

11

12

3

3

5

17 - 30

-13

10.

Ogończyk Kikół

11

11

3

2

6

15 - 27

-12

11.

Cukrownik II Fabianki

11

9

2

3

6

22 - 30

-8

12.

Wiślanin Bobrowniki

11

1

0

1

10

12 - 57

-45

 

 

B-klasa - Zestawienie

 

Drużyna

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

1.

Ludowy Klub Sportowy POLONIA Bytoń

XXX

0:0

2:1

5:1

1:3

2:1

2:1

1:2

0:2

5:1

1:3

4:1

2.

Lider Włocławek

13:0

XXX

9:2

3:1

5:0

9:1

5:0

1:0

5:0

7:0

4:0

20:0

3.

GKS Baruchowo

2:0

0:1

XXX

3:0

1:1

9:2

5:0

1:2

3:0

6:2

1:4

8:0

4.

Kujawiak Kruszyn

4:4

0:1

0:3

XXX

3:1

2:2

1:0

1:1

1:0

4:0

3:2

4:1

5.

Skrwa Skrwilno

0:3

0:4

1:4

2:2

XXX

3:0

2:0

2:1

2:2

2:1

2:0

0:1

6.

Orion Popowo

5:1

0:1

1:7

2:2

2:3

XXX

2:0

1:1

0:2

1:0

2:2

3:1

7.

Ogończyk Kikół

0:3

0:5

2:2

2:4

4:3

1:1

XXX

2:5

2:0

3:0

0:0

5:3

8.

Grot Kowalki

0:0

1:9

1:5

7:3

0:2

6:0

3:0

XXX

3:0

3:0

3:0

6:2

9.

Start Stawki

4:1

0:3

1:6

8:2

3:0

1:1

3:5

0:2

XXX

3:3

7:1

6:1

10.

Cukrownik II Fabianki

4:6

2:3

2:2

2:4

2:2

6:1

1:1

0:0

0:1

XXX

1:2

2:0

11.

Tłuchovia Tłuchowo

3:1

2:4

1:2

2:2

2:1

7:0

1:4

5:0

6:0

5:1

XXX

4:2

12.

Wiślanin Bobrowniki

1:6

1:9

2:2

2:3

2:2

3:2

0:2

0:3

1:2

1:1

2:3

XXX

 
 

Statystyki po 22 kolejkach

Mecze:

132

Gole:

598

Średnia goli na mecz:

4,53

zwycięstwa gospodarzy:

65

remisy:

24

zwycięstwa gości:

43

najwięcej goli strzelonych:

121 : Lider Włocławek

najwięcej goli straconych:

97 : Wiślanin Bobrowniki

najwięcej goli strzelonych u siebie:

81 : Lider Włocławek

najwięcej goli strzelonych na wyjeździe:

40 : Lider Włocławek

najwięcej goli straconych u siebie:

35 : Wiślanin Bobrowniki

najwięcej goli straconych na wyjeździe:

62 : Wiślanin Bobrowniki

najwięcej zwycięstw:

21 : Lider Włocławek

najwięcej remisów:

6 : Kujawiak Kruszyn, Orion Popowo, Cukrownik II Fabianki

najwięcej porażek:

17 : Wiślanin Bobrowniki

najwięcej zwycięstw u siebie:

11 : Lider Włocławek

najwięcej remisów u siebie:

4 : Cukrownik II Fabianki

najwięcej porażek u siebie:

7 : Wiślanin Bobrowniki

najwięcej zwycięstw na wyjeździe:

10 : Lider Włocławek

najwięcej remisów na wyjeździe:

3 : GKS Baruchowo, Kujawiak Kruszyn, Skrwa Skrwilno, Orion Popowo, Grot Kowalki

najwięcej porażek na wyjeździe:

10 : Wiślanin Bobrowniki

 
 

Polonia - Liga typerów

Lp.

Osoba

Punkty

Zwycięstw

Porażek

Il. Meczów

1

nexes77

35

32

22

54

1

szogun72

35

31

22

53

2

rex.13

34

30

18

48

3

kiciak1986

31

29

17

46

3

dawidstepien

31

27

24

51

4

KANCIOL

30

26

21

47

5

lidas6

27

26

21

47

6

fan-19

26

22

8

30

7

jakubek269

23

21

12

33

8

Seba2708

22

18

12

30

8

misa24_

22

18

15

33

9

rafael90

20

15

10

25

10

Wojciech1705

18

16

14

30

11

siekq120

0

0

1

1

 

Dokładny wynik - 2 punkty
Rezultat - 1 punkt

 

 

Polonia - Najlepsi strzelcy

1.


Dzierżawski Michał

13 bramek

2.


Litka Damian

7 bramek

3.


Jarmusz Rafał

5 bramek

3.


Adamkiewicz Paweł

5 bramek

4.


Wódkowski Marcin

3 bramki

5.


Pasturczak Szymon

2 bramki

5.


Zaborowski Rafał

2 bramki

5.


Klonowski Waldemar

2 bramki

5.


Lewandowski Paweł

2 bramki

6.


Danielewski Łukasz

1 bramka

6.


Dybalski Łukasz

1 bramka

 

 

 

Polonia - Najlepiej oceniani

1.


Dzierżawski Michał

7.28 (115 głosów)

2.


Woźniak Kamil

6.86 (109 głosów)

3.


Maciejczak Sławomir

6.81 (26 głosów)

4.


Stępiński Robert

6.62 (113 głosów)

5.


Adamkiewicz Paweł

6.48 (73 głosów)

6.


Dybalski Łukasz

6.45 (110 głosów)

7.


Litka Damian

6.42 (81 głosów)

8.


Jarmusz Rafał

6.35 (54 głosów)

9.


Klonowski Waldemar

6.18 (61 głosów)

10.


Wódkowski Marcin

6.13 (88 głosów)

11.


Pasturczak Szymon

5.96 (82 głosów)

12.


Lewandowski Paweł

5.93 (105 głosów)

13.


Zaborowski Rafał

5.74 (23 głosów)

14.

 --- 

Polak Mateusz

5.67 (12 głosów)

15.


Danielewski Łukasz

5.38 (106 głosów)

16.


Kiciński Łukasz

5.28 (32 głosów)

17.


Maciejczak Dariusz

5.15 (54 głosów)

18.


Olejniczak Mariusz

4.92 (53 głosów)

19.

 --- 

Wódkowski Lesław

3.43 (14 głosów)

20.

 


Polak Arkadiusz

3.03 (30 głosów)

 

 

 

Puchar Polski:

I runda:  3 września 2008

Polonia Bytoń – Cukrownik Fabianki  2:7

 

 

Mecze towarzyskie:

2008:

20 lipca:  Polonia Bytoń – Dąb Bąkowo  2:2

27 lipca: Polonia Bytoń – Wzgórze Raciążek  2:1

2 sierpnia:Polonia Bytoń – Kujawy Kozy  4:0

9 sierpnia:  LTP Lubanie (j) – Polonia Bytoń  3:6

16 sierpnia:  Polonia Bytoń – Start Radziejów (j)  4:2

30 listopada: Unia leszcze – Polonia Bytoń  3:5

14 grudnia:  Polonia Bytoń – Unia Leszcze  4:2

 

2009:

2 lutego:   Polonia Bytoń – Wzgórze Raciążek  2:2

14 lutego: Polonia Bytoń – Ziemowit Osięciny  1:6

21 lutego:  Łokietek Brześć Kuj. – Polonia Bytoń  1:2

1 marca:  Polonia Bytoń – Victoria Smólnik  1:4

8 marca:  Fregata Polanowice – Polonia Bytoń  2:2

15 marca: Polonia Bytoń – Fregata Polanowice  1:3

22 marca:  LTP Lubanie (j) – Polonia Bytoń  1:2

28 marca:  Polonia Bytoń - Start Radziejów (j)  3:1

Logowanie

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
LKS Polonia Bytoń 0:8 KS Lubienianka Lubień Kujawski
LZS Kujawiak Kruszyn 3:3 GKS Ziemowit Osięciny
TS Orion Popowo 4:2 LZS Wiślanin Bobrowniki
WAP Włocławek 4:4 GKS Tęcza Topólka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21

Statystyki drużyny

Losowa galeria

7.10.12 Polonia - Wisła Dobrzyń 1:2
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 69, wczoraj: 73
ogółem: 1 594 611

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

Wyszukiwarka