Ludowy Klub Sportowy POLONIA Bytoń - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Polonia nie przystąpiła do rozgrywek B-klasy w sezonie 2015/2016.
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

LKS Polonia BytońKS Lubienianka Lubień Kujawski
LKS Polonia Bytoń 0:8 KS Lubienianka Lubień Kujawski
2015-06-13, 17:30:00
Boisko w Morzycach
    relacja »

Kalendarium

19

02-2018

pon.

20

02-2018

wtorek

21

02-2018

środa

22

02-2018

czwartek

23

02-2018

piątek

24

02-2018

sobota

25

02-2018

niedziela

Najnowsza galeria

Trening 12.08.2014
Ładowanie...

Sport.pl

A-klasa: sezon 1999/2000

 

Klasa A Włocławek 1999/2000

           
   
  Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Lech Dobre

22

59

19

2

1

115-27

2.

 Victoria Czernikowo

22

38

12

2

8  

  60-30

3.

 Victoria Smólnik

22

37

12

1

9

46-44

4.

 Wicher Wielgie

22

36

10

3

9

61-56

5.

 Wiślanin Bobrowniki

22

35

12

2

8

48-47

6.

 Cheko Skórzno

22

34

9

7

6

57-43

7.

Tęcza Topólka

22

31

9

4

9

46-60

8.

Kujawy Kozy

22

27

7

6

9

39-48

9.

 Orion Popowo

22

24

7

3

12

35-59

10.

 Unia Choceń

22

20

5

 5

12

  39-69

11.

 Polonia Bytoń

22

18

4

3

15

40-58

12.

 Lubienianka Lubień Kuj.

22

17

4

2

16

29-77

 Kolejka 1

 

Victoria Czernikowo

3-1, 5-1

Unia Choceń

Orion Popowo

1-1, 2-4

Cheko Skórzno

Tęcza Topólka

0-3, 1-7

Wicher Wielgie

Wiślanin Bobrowniki

3-9, 0-5

Lech Dobre

Polonia Bytoń

1-5, 0-1

Kujawy Kozy

Pauza: Lubienianka Lubień Kuj. i Victoria Smólnik

 

Kolejka 2

 

Unia Choceń

1-3, 3-3

Lubienianka Lubień Kuj.

Wicher Wielgie

3-3, 2-3

Wiślanin Bobrowniki

Cheko Skórzno

5-1, 1-1

Tęcza Topólka

Victoria Czernikowo

1-2, 0-2

Victoria Smólnik

Polonia Bytoń

0-4, 1-8

Lech Dobre

Pauza: Orion Popowo i Kujawy Kozy

 

Kolejka 3

 

Victoria Smólnik

4-0, 1-4

Unia Choceń

Orion Popowo

2-5, 1-3

Victoria Czernikowo

Wiślanin Bobrowniki

1-4, 1-0

Cheko Skórzno

Polonia Bytoń

2-4, 4-5

Wicher Wielgie

Lubienianka Lubień Kuj.

1-0, 0-5

Kujawy Kozy

Pauza: Lech Dobre i Tęcza Topólka

 

Kolejka 4

 

Unia Choceń

4-3,4-2

Kujawy Kozy

Cheko Skórzno

2-2,1-2

Polonia Bytoń

Victoria Czernikowo

7-0,1-2

Tęcza Topólka

Victoria Smólnik

1-2,1-0

Orion Popowo

Lubienianka Lubień Kuj.

1-1,2-13

Lech Dobre

Pauza: Wiślanin Bobrowniki i Wicher Wielgie

 

Kolejka 5

 

Orion Popowo

8-2,1-1

Unia Choceń

Tęcza Topólka

4-1,1-4

Victoria Smólnik

Wiślanin Bobrowniki

2-0,2-1

Victoria Czernikowo

Lubienianka Lubień Kuj.

2-4,1-4

Wicher Wielgie

Kujawy Kozy

1-2,1-7

Lech Dobre

Pauza; Polonia Bytoń i Cheko Skórzno

 

Kolejka 6

 

O Unia Choceń

3-5,0-5

Lech Dobre

Wicher Wielgie

4-0,2-2

Kujawy Kozy

Cheko Skórzno

2-3,4-0

Lubienianka Lubień Kuj.

Victoria Czernikowo

1-0,5-1

Polonia Bytoń

Victoria Smólnik

1-2,3-1

Wiślanin Bobrowniki

Orion Popowo

4-0,1-5

Tęcza Topólka

 

 

Kolejka 7

 

Tęcza Topólka

4-2,1-1

Unia Choceń

Wiślanin Bobrowniki

4-0,3-1

Orion Popowo

Polonia Bytoń

1-2,1-3

Victoria Smólnik

Kujawy Kozy

2-2,2-4

Cheko Skórzno

Wicher Wielgie

1-4,2-5

Lech Dobre

Pauza: Lubienianka Lubień Kuj.i Victoria Czernikowo

 

Kolejka 8

 

Unia Choceń

2-4,1-5

Wicher Wielgie

Cheko Skórzno

1-2,4-3

Lech Dobre

Victoria Czernikowo

4-0,1-2

Lubienianka Lubień Kuj

Orion Popowo

3-1,0-4

Polonia Bytoń

Tęcza Topólka

4-1,3-0

Wiślanin Bobrowniki

Pauza: Kujawy Kozy i Victoria Smólnik

 

Kolejka 9

 

Wiślanin Bobrowniki

4-1,1-2

Unia Choceń

Polonia Bytoń

6-1,1-3

Tęcza Topólka

Lubienianka Lubień Kuj

2-5,1-3

Victoria Smólnik

Kujawy Kozy

3-4,0-5

Victoria Czernikowo

Wicher Wielgie

1-3,4-4

Cheko Skórzno

Pauza: Lech Dobre i Orion Popowo

 

Kolejka 10

 

Unia Choceń

3-2,2-3

Cheko Skórzno

Victoria Czernikowo

1-2,1-1

Lech Dobre

Victoria Smólnik

0-1,1-3

Kujawy Kozy

Orion Popowo

3-0,0-3

Lubienianka Lubień Kuj

Wiślanin Bobrowniki

2-2,2-1

Polonia Bytoń

Pauza: Wicher Wielgie i Tęcza Topólka

 

Kolejka 11

 

Polonia Bytoń

0-1,2-2

Unia Choceń

Lubienianka Lubień Kuj

0-2,1-5

Tęcza Topólka

Kujawy Kozy

0-0,1-0

Orion Popowo

Victoria Smólnik

2-6,0-6

Lech Dobre

Wicher Wielgie

1-0,1-6

Victoria Czernikowo

Pauza: Cheko Skórzno i Wiślanin Bobrowniki

 

Kolejka 12

 

Victoria Czernikowo

3-3,3-1

Cheko Skórzno

Victoria Smólnik

3-1,3-1

Wicher Wielgie

Orion Popowo

0-5,1-14

Lech Dobre

Tęcza Topólka

3-3,3-3

Kujawy Kozy

Wiślanin Bobrowniki

10-1,1-0

Lubienianka Lubień Kuj

Pauza: Polonia Bytoń i Unia Choceń

 

Kolejka 13

 

Wicher Wielgie

0-3,1-2

Orion Popowo

Lubienianka Lubień Kuj

3-5,0-3

Polonia Bytoń

Kujawy Kozy

3-1,0-2

Wiślanin Bobrowniki

Tęcza Topólka

1-3,1-5

Lech Dobre

Cheko Skórzno

2-2,4-2

Victoria Smólnik

Pauza: Victoria Czernikowo i Unia Choceń

 

 

materiał udostępnił: Dariusz Maciejczak, opracował: Michał Dzierżawski.

 

   

Logowanie

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
LKS Polonia Bytoń 0:8 KS Lubienianka Lubień Kujawski
LZS Kujawiak Kruszyn 3:3 GKS Ziemowit Osięciny
TS Orion Popowo 4:2 LZS Wiślanin Bobrowniki
WAP Włocławek 4:4 GKS Tęcza Topólka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21

Statystyki drużyny

Losowa galeria

11.10.2009 Kujawiak Kruszyn - Polonia Bytoń 2-4
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 264, wczoraj: 366
ogółem: 1 566 021

statystyki szczegółowe

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

Wyszukiwarka