Sport.pl

Aktualności

Pierwsze koty za płoty

• autor: admin, 2011-07-24 12:00

W pierwszym sparingu przed nowym sezonem Polonia uległa Zgodzie Chodecz 4:0  (2:0). Porażka wysoka, ale należy pamiętać, że jest to wciąż początkowy etap przygotowań do rozgrywek ligowych.

Zgoda wysoko postawiła poprzeczkę, grając ewidentnie na wynik, o czym świadczą niezbyt częste zmiany w drużynie „chodeckich”, którą od niedawna prowadzi grający trener – Jacek Majewski. Niemniej rywale wygrali zasłużenie, ale nasi zawodnicy walczyli ambitnie, a w kolejnych meczach powinno być już tylko lepiej.

Dla Piotra Kapelińskiego był to pierwszy mecz w roli trenera po kilkuletnim rozstaniu z Polonią Bytoń.

Zarówno w I jak i II połowie meczu bramki straciliśmy w odstępie niespełna 5 minut. Poloniści mieli znacznie mniej okazji do strzelenia gola, choć zawsze szkoda niewykorzystanych sytuacji i popełnionych błędów. W meczu pokazało się kilku zupełnie nowych zawodników, ale nie tylko. Jednak informacje na temat zmian kadrowych i ewentualnych transferów podamy w niedalekiej przyszłości.

Polonia: Przemysław Słomczewski – Łukasz Danielewski, Paweł Lewandowski, Maciej Strzyżewski, Damian Janus - Dawid Stępiński, Damian Litka, Mariusz Dzierżawski, Daniel Dybalski - Michał Dzierżawski, Dawid Rosiński oraz Łukasz Banasiak, Radosław Woźniak, Sylwester Szelągowski, Daniel Szelągowski

Piotr Kapeliński uzgodnił, że w najbliższym tygodniu treningi będą odbywały się nadal o godz. 20:00 na boisku przy OHZ w Morzycach, ale już 2 razy w tygodniu - we wtorki i czwartki.